Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan sorozatokat amelyben pl egy ember életútját írják le? De akár milyen más is lehet. Thanks❤️

Figyelt kérdés
2020. márc. 15. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A sorozatok 99%-ában valaki(k)nek az életútját követjük. Életrajzi/dokumentum sorozatokra gondolsz, amit valós személyek és események ihlettek?

"De akár milyen más is lehet." Ezt pontosan hogy érted, akkor írhatunk bármilyen műfajú sorozatot?

Nem kötekedni akarok kedves kérdező, de légyszíves pontosíts egy kicsit a kérdéseden, hogy segíteni tudjak/tudjunk.

2020. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bármilyen műfajú sorozatot írhattok🙂
2020. márc. 16. 08:06
 3/3 anonim válasza:
Én nagy függője lettem a The Walking Deadnek bár horror sorozat szerintem annyira nem parás, de ha nem a te stílusod ez a fertőzöttes cucc akko lehet nem tetszik majd. Még nagy kedvencen a szívek szállodája. Imádom azt a sorozatot most is azt nézem már 4edhére újra. Ez romantikus cígjáték de igazából minden van benne!☺
2020. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!