Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani sorozatokat?...

Tudnátok ajánlani sorozatokat? Bármilyen lehet. Egy kis összefoglalót is írhattok hogy miert tetszett.

Figyelt kérdés

2020. márc. 16. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Bovebben, hogy milyen az izlesed?

Legutobb az October Faction cimu sorozatot neztem vegig Netflixen. Szorakoztato, nem egy mely mondanivaloju sorozat, de kb 10 resz, jo volt. Szornyvadasz szulok es ket tinedzser gyerek akik nem tudjak, mivel foglalkoznak a szuleik. Az utolso resz kicsit osszecsapottnak tunik, volt par elvarratlan szal, de ugy vegzodott, hogy meghagytak a lehetoseget egy masodik evadnak.

Ami kicsit komolyabb volt, szinten Netflix, a Messiah. Ez emlekeztetett kicsit a Homeland-re hangulatban, feltunik talan Sziriaban (?) egy alak, aki a Megvaltonak mondja magat, elkezd utana nyomozni a CIA, egyre tobb kovetoje lesz, senki nem tudja, hogy tenyleg o-e a Megvalto mert tortennek korulotte termeszetfeletti jelensegek, a CIA-s no pedig kutatja, van-e rajuk logikus magyarazat. Erdekes volt, ennek sem volt tul sok resze es nem emlekszem, hogy vegzodott, marmint hogy utalt-e a vege masodik evadra.

A harmadik szinten egy konnyedebb, amit unalomuzesbol kezdtem nezni, amikor semmi jot nem talaltam, a Crazy Ex-Girlfriend, vigjateknak indul, de a kozepe tajan vannak benne komoly temak is (depresszio, ongyilkossag), aztan megint visszater vigjateknak, de mindig feldolgoz valami komoly temat is (munkahelyi stressz, masoknak megfeleles, stb), musical szeru, minden reszben enekelnek valamit a szereplok az adott temaval kapcsolatban, de a dalszovegek eleg erdekesek, viccesek.

Na, irtam harmat, ha neked nem is tetszik egyik se, hatha valakinek igen, aki epp erre jar :D

2020. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!