Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyjából miről szól az...

Nagyjából miről szól az Amerikai Horror Story-Hotel?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor spoiler nélkül, csak nagyjából le tudja írni, hogy miről szól, mennyire beteg...?

2020. márc. 16. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kicseszett beteg. No, akkor röviden, szpojlör néékű: szal van egy amerikai család, a Sheely family, akik otthol művelik a földjeiket, osztán gyün egy férfijúcska, akinek ottan a házukná lerobbant a motorja. No, a család meghíjja őt ebédre, osztan a gyereket vágják bele a lábosba, oszt őtet eszik mög.
2020. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

uristennn, hat ez tenyleg nagyon beteg

Es azt tudom, h van egy evad amikben kannibalok vannak (amugy mar az elso 4evadot lattam), az ez az evad vagy a roanoke?

Es ez az evad betegebb az asylumnal is?

2020. márc. 16. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az első szándékosan hülyeséget írt, nehogy komolyan vedd (vagy pedig összekeveri valamivel).

Spoiler nélkül sokat nem tudok írni, van egy hotel amit egy fura grófnő vezet (Lady Gaga), itt mindenféle rémisztő meg elmebeteg dolgok történnek, és egy gyilkossági ügyben nyomozó rendőr csávó is itt köt ki, akinek eltűnt a gyereke, rájön hogy a helynek köze lehet a gyerekéhez, meg ilyenek történnek benne. Még én se néztem végig csak 4 vagy 5 részt eddig, elég bizarr sorozat. Az Asylumnál nem durvább semmiképpen, kb. a Gyilkos ház szintje.

2020. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megneztem egy reszt belole, en eskuszom nem merem ezt ilyen ejszaka 2-3kor nezni, pedig a tobbi evadot (a gyilkos haz kivetelevel) nagyreszt ilyenkor neztem. A szoke kisfiut ahogy meglatom mar rogton felek, meg ahogy lady gaga nyalogatja a veres kormet, hat az eleg beteg

Rengeteg horrort lattam mar, egyedul a hannibalt, az apacat, az ahs elso evadját es egyelore ezt az evadot nem igazan birom, de fokepp a hannibalt, hat az brutalis, mar anthony hopkins kinezetetol is kiraz a hideg, nemhogy a viselkedesetol bruhhh

2020. márc. 17. 01:28
 5/6 anonim ***** válasza:

A Hotel egy f.s volt szerintem. Már bocsánat, de semmi izgalmas háttérsztori, a drogos csaj szenvedése, magányossága miatt nekem dezsavüm volt, mintha újra néztem volna valamelyik filmet, amiben drogfüggők vannak. Az egész filmben csak azzal törődtek, hogy legyen sok vér.

Volt 1-2 szál, ami miatt üvöltöttem dühömben, mert csak ott hagyták, ki se használták, pedig érdekes lehetett volna.


Ez max akkor ijesztő, ha félsz a vértől, de, amúgy az egész halálosan unalmas. Max annyi félelmet keltett bennem, hogy ne koppanjon a fejem az asztalon, ha elalszok egy epizód alatt.


És nem értem, mi történt velük. Mert a Gyilkos ház, Coven, Stb jó volt, aFreak Show-val képesek voltak megbotránkoztatni a borzongó embereket, nagyon odatették magukat, le a kalappal, de ez a Hoteles évad meg a Szekta... Nem tudom, mitörtént velük.

2020. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Röviden, spoiler nélkül ennyi a lényege:

Van egy John Lowe nevű nyomozó, aki egy gyilkosság után nyomoz. Így kerül el egy furcsa hotelbe (asszem Cortez Hotel a neve). És ebben a hotelben sok gonosz, furcsa dolog történik.Fény derül a horror hotel hátborzongató múltjára is.

Én is ezt az évadot kedveltem a legkevésbé. Nem sikerült olyan jól, mint az előzőek.

2021. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!