Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, de fogalma...

Keresek egy filmet, de fogalmam sincs se a ciméről, sem a benne szereplő szinész nevéről?

Figyelt kérdés

Szóval arról szól hogy három "házaspár" elmegy egy házba hétvégére. Mindenki repülővel megy, kivéve a dundit akit nem engednek fel mert akkor a popója hogy két helyet foglalna el. Annyira emlékszem hogy ugye csávó nője dundi, és emiatt meg is csalja.

A nőt elhagyja, aki ottmarad. Találkozik egy pasival, aki ey ottani boltnak a tulaja (ez az a pasi szinesz akinek nem emlékszem a nevére) és a srác segit neki lefogyni. Összejönnek és a vége felé találkoznak. A pasi nagyot néz hogy lefogyott..

na ennyire emlékszem..

kérlek segitstek



2020. márc. 20. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nősültem meg?

4 fekete házaspár története, DVD-n is megjelent. Van folytatása: Miért nősültem meg ? II., de Magyarországon nem forgalmazták.

2020. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy segíthettem!

(Normális esetben a kérdező köszöni meg...)

2020. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!