Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyűrűk urában (filmek) melyik...

Gyűrűk urában (filmek) melyik karakter a leginkább nem odaillő?

Figyelt kérdés
Aki fura a sorozatban, akár mert rossz a színész, akár mert nem illik a történetbe vagy a többi karakter közé. Bármelyik filmből lehet bárki (Hobbitok is).

2020. febr. 24. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Tauriel a Hobbit filmekből, teljesen felesleges karakter volt egy erőltetett románc szállal karöltve.
2020. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Számomra Éowyn sem az igazi.
2020. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Taurielt mondanám én is.
2020. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A Gyűrűk urában nálam nincs felesleges karakter. Mindegyik közel tökéletes.


A Hobbitban szerintem Tauriel karaktere rendben volt azonban az erőltetett szerelmi szál tényleg nem kellett volna. Ha azt kimarad akkor egy sokkal jobb és szerintem méltó társa lehetett volna Legolasnak.


Számomra Alfrid karaktere volt totál felesleges és irritáló. Egy tesco gazdaságos Kígyónyelvű!

2020. ápr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Akiket Tolkien talált ki azok fontos, hasznos karakterek. De akiket a filmekben tettek hozzá azok nem éppen olyan jól sültek el mindig.
2020. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az ötössel.
2020. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
59%
A Hobbit filmben Tauriel, a Gyűrű szövetsége filmben pedig Arwennek nem volt semmi keresnivalója csak berakták Glorfindel helyett.
2020. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is Tauriel, mondjuk én kimondottan nem szeretem őt
2023. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!