Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi a véleménye erről a...

Kinek mi a véleménye erről a filmről? Háború a Földön ( L. Ron Hubbard: Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000)

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 20. 12:37
 1/5 Alex Fly ***** válasza:
100%

Végül is egyszer megnézhető...

Az alapsztorija nem lenne rossz -de a más miatt agyonhájpolt középszerű Hubbard kissé többet akart, mint amihez tehetsége volt.

A film a könyvhöz képest is gyengére sikerült, a végletekig lebutított forgatókönyvvel -és ez is csak az első részét dolgozza fel; az élvezhetőbb második kötetről tudomást sem vesz. Mindezt egy kiszámítható iparosmunkaként előadva...

De azért nem kell megijedni: láttam már rosszabbat is.

2020. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
érdekes mert nekem nagyon tetszik. olvasom a sok negativ véleményt rola s nem értem mi a bajuk vele. mármint a filmmel. kiváloan el tudok vonatkoztatni a Hubbardal kapcsolatos problémáktol mely szerintem az hogy egy jopofa fantáziálgatást kiprobált valoságnak hazudva ad el. mármint magát a szientologiát jellemezném igy.
2020. márc. 20. 16:17
 3/5 Alex Fly ***** válasza:
Szerintem olvasd el a könyvet, ami az alapja a filmnek... Aztán megérted.
2020. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy a könyvhöz képest gyenge de ez csak relativ. attol még tetszhet valami hogy van nála jobb. a csirkénél is nagyobb a diszno, mégis mindkettő finom
2020. márc. 21. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem olvastam a könyvet, de a film az egyik kedvencem.
2020. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!