Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SOS! Valakinek nem ismerős ez...

SOS! Valakinek nem ismerős ez a film?

Figyelt kérdés

Nagyon régen láttam és sajnos egyetlen jelenetre emlékszem belőle, arra is csak nagyon minimálisan.

Az rémlik belőle, hogy egy babaszínű autóval (talán babakék vagy babarózsaszín, esetleg sárga, már nem tudom) üldöznek valakit napsütötte, pálmafás utakon, majd megállnak egy hotelnál (ott szintén pálmafák vannak és erősen süt a nap). Aztán bemennek a hotelba és felmennek az egyik szobába az után az ember után akit üldöznek, de azt már nem tudom, hogy miért üldözik vagy, hogy végül elkapják-e.

Mintha a hotel szobából az erkélyre mennének üldözni az embert vagy a hotel tetejére, de valami ilyesmi is rémlik még. És pisztoly van náluk közben. Aztán talán leugornak a hotel felső emeletéről (nem volt olyan magas hotel), aztán megint beülnek az autóba és folytatódik az autós üldözés.


Asszem Miamiban játszódik, legalábbis a környezet úgy néz ki, arra tisztán emlékszem, hogy pálmafák az utak mentén és nagyon erősen süt a nap. Szerintem 2000-es évek előtti film, mert az autó stílusa retros.

Valahogy így nézett ki: [link]

[link]


Szerintem a film 80-90-es évekbeli lehet. Akciófilm, esetleg van benne némi humor is.


Előre is köszönöm, ha valaki tudja mi ez.



2020. márc. 27. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán a Miami Blues 1990-es film? De nem biztos, szóval bocs, ha nem ez.
2020. márc. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen asszem ez volt az! Köszi!
2020. márc. 29. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!