Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan sorozat vagy filmet...

Olyan sorozat vagy filmet keresek ami a sportról szól és romantikus?

Figyelt kérdés
Mint pl: Korlátok nélkül, Jeges élet, micsoda srác ez a lány, Make it or Break it

#sorozat #film #romantika #sport sorozat
2020. márc. 31. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:

A békés harcos útja

Hajrá csajok

Rocky-sorozat (vannak benne romantikus részek is)

2020. márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A beöltözős sport vígjátéknak van külön műfaja, (micsoda srác ez a lány témája)


A micsoda srác ez a lány egy feldolgozás film, nézd meg az eredetijét! Just one of the Guys a címe, ugyanez a felállás, egy lány beöltözik fiúnak. Az egyik legjobb tini vígjáték!


aztán a személyes kedvencem a Ladybugs - Katicák, avagy hajrá csajok. Rodney Dangerfield és Jonathan Brandis a két főszereplő, a legendás "Dreams" jelenetet pedig sokáig törölték pl a youtube-ról, mert annyira népszerű volt! szintén romanatikus sportos vígjáték - nekem örök kedvencem. Egy lány focicsapatba egy fiú bekerül lánynak öltözve, mert tetszik neki a lány és a nevelőapja az edző. Sok bonyodalom, könnyed vígjáték, jó poénok stb...


Aztán a Nőt akarok, őt akarom (Nobody's Perfect) - egy srác nőnek öltözik hogy meghódítson egy lányt, aki teniszezik az egyetemen. Hasonló a felállás, mint a micsoda srácban... sok vicces helyzet, sport,romantika, nagy kedvencem.


És ugye ott van a legelborultabb sport-romantikus vígjáték a Fired Up! (Pompomsrácok) Két srác jelentkezik pompomlánynak elmennek az éves Cheerleader (pompom lány) sporttáborba és versenyre. Ugye nem kell ecsetelnem, ebből baj lesz :D


Aztán nem beöltözős sport romantikus a 1 mile to you, Lucas (Lucas és a szerelem), Mint a villám is ide tartozik szerintem (autóverseny,romantika),

2020. márc. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok jó ötletet!

Biztis vagyok benne hogy nekem is tetszeni fog az összes.

2020. ápr. 1. 06:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Cheer
2020. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

na találtam még egyet


[link]

2020. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pincopallino válasza:
spinning out
2020. ápr. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!