Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor fogynak már el végre az...

Mikor fogynak már el végre az RTL Klub gagyi esti sorozatainak az előre felvett részei?

Figyelt kérdés
Az anyám súlyosan sorozatfüggő. Talán van most remény, hogy a leállt forgatásoknak köszönhetően visszakapja őt a család, legalább átmenetileg?

2020. ápr. 1. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom. Nem lehet, hogy előletek menekül a "függőségbe"?

Nem nézhet mindenki operákat a színházban, mert be sem férnénk.

2020. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Este mit akartok vele csinálni? Pasziánszozni? Hadd nézze, ha jólesik neki.
2020. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyeske! Az a baj, hogy nincs neki semmilyen normális szórakozása a tévén kívül. Túlzottan introvertált, és ördögi körbe került, mert amíg addiktív vackokat nyomatnak a tévében, addig még kevésbé fog kimozdulni.


Mindazonáltal sem te, sem Ketteske nem a kérdésre válaszolt vagy nem válaszolt a kérdésre. Ejnye. És igen, akár a kártyázás is sokkal jobb lenne, mert másik, élő emberrel történik, nem egy trükkös dobozzal.

2020. ápr. 3. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Aha. Mindenesetre én is menekülnék előled. Szerencsére nekem nem vagy családtagom.
2020. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Négyeske, mondd, mi a problémád? Miért menekülnél előlem? Nem csináltam én semmi rosszat.
2020. ápr. 7. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé agresszívnak tűnsz, olyannak, aki mindig másokra erőlteti az akaratát, más véleményt nem fogad el, minden úgy van, ahogy ő mondja.
2020. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!