Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon melyik lehet ez a film?

Vajon melyik lehet ez a film?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon rég láttam már, és pár kép ugrik be de arra emlékszem, hogy számomra elég durva volt. Horror film kategória szerintem. Arra emlékszem, hogy van egy fiatalabb nő és talán új lakásba költözik, de még nem tud bekoltozni és megkeri az anyját h nézzen be mizu a lakással (ebben nem vagyok biztos) ami tutira rémlik a csaj anyja odamegy a lakásba és kérdezi a lánya h 'anya mit látsz' és az anyja mondja h levágott fej és vérrel a falva írva, és ezután nem tudja befejezni a mondatot mert egy fura fehér maszkos valaki ki is nyirja az a lényeg h előtte azt látta h az ágyon egy levágott fej van és vérrel valami a falra írva meg az rémlik h ez a mizéria van h a csaj költözik. Szerintem 2000-es évek elejei lehet a film. Koszi előre is! 😊

2020. ápr. 2. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg valamelyik Sinister film?
2020. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!