Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon mi lehet a film címe?

Vajon mi lehet a film címe?

Figyelt kérdés
Elég régen láttam egyik este. Sci-fi-nek mondanám a műfaját.Szerintem az Rtl klubon láthattam. Arról szólt,hogy egy ifjú tudós aki genetikával foglalkozott kikísérletezett egy szert ami öregedéslassító lett volna.Volt egy fiatal csajszi aki az asszisztense volt.A csaj véletlenül megkapta ezt a szert valahogy._Állapotos volt amiről nem tudott.Csakhogy ez az öregedésgátló valójában felgyorsította a az öregedést.A csajnak hirtelen megnőtt a hasa.Kislányt szült és meghalt, és a pasija, a gyerek apja otthagyta ennek a tudósnak a gyereket aki nagyon hamar nőtt, szinte óráról órára a fickó pedig próbálta leállítani ezt a gyors öregedést.Ahogy nőtt a lány egyre szebb lett,és a fickó beleszeretett.Ilyesmiről szólt a film. Biztos nem volt kasszasiker, szóval nem valami ismert film lehet.
2018. jún. 22. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy nap az élet /Life in a Day/ (1999)

[link]

2018. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ez az nagyon nagyon köszönöm :)
2018. jún. 23. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!