Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER! Szerintetek mi az...

SPOILER! Szerintetek mi az Eredet vége?

Figyelt kérdés
Álmodik, vagy tényleg hazatér a családjához?
2010. júl. 26. 17:10
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
76%
hát a pörgettyű pörög folyamatosan, tehát álom az csak, sajnos... szerintem.
2010. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fog állni, itt nem azért vágták el a filmet pont ott, hogy ne legyen vége, mint a többinél, hanem hogy elgondolkodtasson visszamenőleg az egész filmen, de ezt valahogy lehet érezni, nem hagy nem befejezést a cselekmény.
2010. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
57%
Szerintm pont ez a lényeg a végén, hogy tuljdonképp az egészet csak álmodta valaki...
2010. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát a végén megingott a pörgettyű, mintha elakarna dőlni. Azelőtt meg ugye soha nem szokott megingani. Tehát én reménykedek, hogy nem csak álom. :)
2010. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 aaasss111 válasza:
100%

Sziasztok!

Lenne néhány kérdésem:

- Ha a pörgettyű Molé, akkor mi a férj toteme?

- Ebben az esetben számít-e (a totem elveszti erejét, ha más kezébe kerül), hogy pörög-e tovább?

- A totem az ébrenlét és álom közötti különbséget mutatja meg, vagy arra való, hogy rájöjjön az ember, kinek az álmában van?

Köszönettel,

Kriszti

2010. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
94%

elmondom mivan! azért van nála a totem mert a felesége meghaét.és ö megtartotta a totemet és használja.

ugyanugy müködik hiszen a feleséggé volt.(ez elég egyértelmü.)

és a totem pedig azt mutatja meg h álomban vagy vagy pedig ébren. ezenkivül:aki azt irta ott az elején h szerinte ezt az egészet csak álmodja vki az nézze meg a filmet még vagy 2-szer mert ugy látszik nem fogta fel h mivan.mellesleg elég byonyolult film vuszont k***a jó.dicséret annak aki ezt ktalálta.volt fantáziája.

2010. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
100%

ja és még vmi. szerintem tuti h megáll a végén. gondoljatok bele ha nem álln ameg az azt jelentené h álmodik vagy vki álmában van.de kinek az álmában?a halott feleség álmában?dehát nincs is ott a felesége csak a ygerekek meg az apja.

másrész pedig ha álomban van akk elöbb-utobb fel is ébred és cselekmény közben nincs vége egy filmnek.

2010. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
100%
az eredeti forgatókönyvben bennevan hogy megáll csak poénból a végén levágták Nolanék -.-"
2010. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
86%
szerintem nem álom, mert meginogott a pörgettyű...de azért ott lett vége szerintem, mert az író azt szerette volna, hogy elgondolkodjunk mind a 145 percen!
2010. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
59%

Nos..szóval.

Az én véleményem az, hogy ez a legvége már csak álom..gondoljatok bele.

Előszöris, a nagypapi Párizsban dolgozik.

Másodszor, a gyerekek ruhája, se haja hossza nem változott 1 év alatt, ami elég feltünő..sőt, ugyanolyan pózban játszanak a kertben.

Harmadszor...MINDENKI nézte a legvégén (és ugye akkor szokták nézni az építőt ha túl sokat változtat...ő pedig igensokat változtatott azon az álmán)...de ez egy "Welcome" partynak volt feltüntetve.

Hiába állt meg a totem...emlékeztek egyszeris arra, hogy a totemet az álomban is használja? NEM...mindig a valóságban szedi elő és pörgeti meg, hogy eldől-e...és persze, h eldől, mivel a valóságban van...az álomban is eldől (igen, a végén) mert rossz a totem. A totem elromlott, mert a srác hozzáért amikor "megfertőzte" a csaj agyát.

2010. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!