Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Eredet című filmnek szerint...

Az Eredet című filmnek szerinted mi a vége?

Figyelt kérdés
Szerintem Leo megfullad az autóban és mivel be volt nyugtatózva így a váróban ébred fel, ahol várja felesége és a 2 gyerek. és a búgócsiga nem dől el
2010. aug. 22. 20:17
1 2
 1/17 anonim válasza:

vagy direkt ez volt a cél, hogy hagyjuk nyitva a dolgot, hagy agyaljanak...

sztem jó pár hiba volt benne.. nekem nem tetszett

2010. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az autóban nem fulladhat meg, mivel az is csak álom. Miközben néztem, elég sok zavaró következetlenséget éreztem a filmben, a vége is ezek közé tartozik. Nem tudom, ezek közül mennyi volt szándékos, de ha tíz éven keresztül dolgoztak a forgatókönyvön, akkor felteszem, hogy elég tudatos lehet a végeredmény.
2010. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Ez egy hatalmas klisé a végén, de szerintem éppen így jó ahogy be van fejezve. Mindenkinek azt jelentheti, amit szeretne.
2010. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
'nem fulladhatott meg mert álom volt' de, megfulladhatott és mivel be volt nyugtatózva nem irl-be ébred fel hanem a váróban
2010. aug. 22. 21:17
 5/17 anonim ***** válasza:
Valóban nyitott kérdés, de igazából, az események szempontjából mindegy, hiszen Cobb ugyanúgy fel fog ébredni a többiekkel a repülőn, legfeljebb neki többnek tűnik pár évtizeddel.
2010. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
de hát van vége nem? én úgy vettem észre, valóban a váróban van és nem dőlt el a csiga sem, ezért találtam olyan szomorúnak az egészet, pedig reménykedtem
2010. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem dől el, de meginog...
2010. aug. 23. 12:37
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Remek ötlet,de a film pocsék!
2010. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Mi hatalmasakat vitáztunk, hogy eldől-e vagy nem, de zserintem eldőlt, mert tényleg megingott.
2010. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is meginog, amikor csak álmodik.

"Ahol várja a felesége.." Nem? Szó nem volt a feleségről a végén.

Szerintem az a végén nem volt álom, mert nem volt rajta a jegy-gyűrű egy rajongó észrevette hogy álmaiban mindig rajta van + A feleség sem szerpelt, pedig az is szokott, ha álmodik.

2010. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!