Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan a filmet...

Tartár Mátyás kérdése:

Tudnátok olyan a filmet mondani, ami a 5-14 éves korosztálynak megfelel?

Figyelt kérdés
Van néhány barátom, akik már rengeteg filmet láttak, így valami különleges kellene. Lehet akció is, ha nincs benne túl sok káromkodás. De horrort nem kérek.

2020. ápr. 3. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A herceg menyasszonya - Nagyon jópofa, régebbi film. Leharcolt oroszlánok - szintén, bár a fő mondandóját egy 5 éves nem értené.


Az 5 és a 14 között azért elég nagy a különbség... 5 évesnek jó szívvel kb. a régi magyar rajzfilmeket tudnám ajánlani. Frakk, Mekk Mester, Vízipók csodapók, Dr. Bubó.


Gréti - Egy kutya feljegyzései - ez is magyar rajzfilm, én felnőttként is élveztem :)

2020. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bud Spencer és Terence Hill filmek. Jackie Chan filmjei. Én velük kezdtem élőszereplős filmeket nézni. :)


Nagy durranás.

2020. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazándiból ők mindent megnéznek, legutóbb együtt a Csaló csajok-at tekintettük meg, min élveztük. A Johny English-hez hasonló filmek lennnének a legjobbak, ha valaki tud komédiát mondani. Egyébként nagy Star Wars és Harry Potter fanok, de ezeket már rég látták :-(
2020. ápr. 6. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sci-fi:

John Carter


Fantasy:

Eragon

Sárkányszív 1-4

2020. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!