Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani ilyen ( lent...

Tudnátok mondani ilyen ( lent ) könyveket 14-16 eves korosztálynak?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez nar gaz, de olyan könyvre vagyok kivancsi amibe van 1 fiu, 1 lany , szoval szerelmes story

Akar lehet reménytelen szerelem is

Vagy epp naploszerű :)



2015. febr. 28. 01:25
 1/7 anonim válasza:
Stephanie Perkins: Anna és a francia csók
2015. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szívből ajánlom Jennifer L. Armentrout: Obszidián sorozatát, fantasztikus, izgalmakkal teli kaland-fantasy-romantikus történet. 4 nap alatt kiolvastam az első két részt. :)


Amiket én kevésbé kedveltem (de csak mert nem szeretem a kifejezetten romantikára épülő könyveket), az a Cynthia Hand: Angyalsors trilógiája és Tammara Webber: Easy – Egyszeregy könyve. Ilyen még Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt sorozata is.


Maggie Stiefvater: Shiver trilógiája szintén nagyon nagy kedvencem. Vérfarkasos történet, de elsősorban a romantikára épül.


Az előző könyvhöz hasonló a másik nagy kedvencem az Obszidián mellett; Andrea Cremer: Nightshade – Az őrzők trilógiája. A romantikus szál itt is meghatározó, de nagy befolyással bír a kaland és a fantasy is.


Van még A napszemű Pippa Kenn, amivel nagyon régóta szemezgetek már, de sajnos nem sikerült még elolvasnom. A leírása alapján ez is ilyesmi jellegű, esetleg nézz utána, ha nagyon unatkozol.

______


Remélem, ezek között találsz valami újat is. :) Jó olvasást! Egyébként szerintem egyáltalán nem gáz, ha ilyeneket olvasol. Ennyi idősen én is állandóan az ilyen könyveket bújtam, de néha még ma is szívesen kikapcsolódom egy szenvedélyes románc-story mellett.

2015. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is Jennifer L. Armentrout könyvét tudom ajánlani, ahogyan a Csitt-csittet is.

( 2. válaszolónak nagyon jó a stílusa)


Ajánlanám Alex Finn Csók pont jókor c. könyvét, ami egy habos babos kis sztory, én nagyon elvoltam vele, nagyon tetszett.


Simon Elkes: Tökéletes kémia


Lauren Kate: Fallen sorozat

2015. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Danielle Steel: A car balerinaja, Maganyos sas
2015. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Segítség Youtube-sztár lettem

Szent Johanna Gimi (Leiner Laura)

Bábel (Leiner Laura)

Akkor szakítsunk (Leiner Laura)

Ennyit tudok :D :D :D

2015. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kingacorbi válasza:
Vörös pöttyös könyvek:)
2015. márc. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jamie McGuire - Gyönyörű sorscsapás trilógia. *-* imádtam

Tarryn Fisher - Kihasztált alkalom

Katja Millay - Nyugalom tengere

Kiera Cass - Párválsztó trilógia

2015. márc. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!