Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot kezdjek el?

Milyen sorozatot kezdjek el?

Figyelt kérdés

Nektek mi a kedvencetek? Miket néztek mostanában?



Eddig ezeket láttam és szerettem:

-The end of the fucking world

-13 reasons why

-the walking dead

-the 100

-Riverdale

-the act

-Haunting of hill house



(láttam még a stranger things 1 évadát de nekem nem annyira tetszett)


Szóval tudnátok valamilyen sorozatot ajánlani? Előre is köszönöm a válaszokat. ❤️



2020. ápr. 6. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Sex education- Felvilágosítás

én néztem még a Mintaapákat, most egy időre vége lett, de nekem igen tetszett, Gyilkos elmék (imádtam), Jó barátok pl

2020. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Parker Lewis can't loose,


Only fools and horses - az egyik, ha nem a legjobb és legintelligensebb vígjáték sorozat.


Miami Vice - ez a sorozat hatással volt szinte mindenre! a zenée, az öltözködésre, a teljes popkultúrára. Soroljam a szereplőket? Csak pár: Bruce Willis, Liam Neeson, Wesley Snipes, Ving Rhames, Steve Buscemi, Ben Stiller, Viggo Mortensen, Julia Roberts, Benicio del Toro, Chris Rock stb... mindenki! MINDENKI ebben a sorozatban akart játszani, és mindez zenész ehhez a sorozathoz akart zenét adni! Kötelező!

2020. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miami Viceot adom én is! Abban játszott még Bill Paxton, Pam Grier, még Melanie Griffith is benne volt!
2020. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
+1 Miami Vicenak! teljesen kötelező az a sorozat, abból készült a GTA Vice City is (meg a sebhelyesarcúból). És milyen zenék voltak benne!
2020. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Skam

Ragnarök

Pretty little liars

Trónok harca

!! Lucifer!!

You

Supernatural

Red band society

Simlis spinék

2020. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vámpírnaplók
2020. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Society

Arról szól hogy egy nagy csapad tini egy ismeretlen helyen reked, nem tudják hogy kerültek oda es hogy lehet hazamenni. Próbálnak rájönni, de addig is ki kell építeniük a saját társadalmi berendezkedésüket, amit hatalmi harcok és egy gyilkosság is nehezít.

Eddig egy évad jött ki, de nekem nagyon tetszett, csak ajánlani tudom.

Vagy ha animét néznél, akkor The promised Neverland.

Ha erdekel a dolog, erről is írtatok ajánlót.

2020. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!