Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflix megéri egy fiúnak?

Netflix megéri egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Szeretem a filmeket/sorozatokat eddig ncoreoztam. Gondoltam egy netflix vagy valami ilyesmi jöhetne. Az akció , scifi filmeket szeretem jöhet 1-2 romantikus a barátnőm szereti. Szerintetek megéri a netflix fiú szemmel?

2020. ápr. 10. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok de most, komolyan? :D

Mi az, hogy egy "fiú szemmel"?

Figyelj nekem hetero férfiként ugyan úgy tetszett az Euporia és az End of The Fcking World mint a páromnak a Narcos és a Breaking Bad :D csak, hogy két végletet említsek fordítottan.


Szóval ízlések és pofonok.



Nézd meg az aktuális vagy az eddigi megjelent sorozatok/filmek listáját és ha érdekel fizess bátran elő akár Netflix-re akár HBO-ra.

2020. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretek olyanra pénzt kiadni ami nem tetszik :D ezért inkább rákérdeztem
2020. ápr. 10. 21:06
 3/5 A kérdező kommentje:
De végül rákérdeztem egy haveromra ,aki durván tolja a netflixet napi 5-6 órát is , ezért megvettem eddig jó. Bár a sok meleg picit zavar de nem érdekel annyira.. :d
2020. ápr. 10. 21:12
 4/5 A kérdező kommentje:
(18:30-kor vettem meg azóta nézem)
2020. ápr. 10. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
miért nem osztjátok meg a haveroddal?
2020. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!