Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok koreai sorozatot...

Ajánlanátok koreai sorozatot ami (esetleg hosszabb is a szokásos kb.16 résznél) és igazán romantikus, jó története van, izgalmas? Ha lehet rajta sírni az plusz pont 😄

Figyelt kérdés

Eddig láttam:

Goblin

Whats Wrong Whit Secretary Kim

Where you were sleeping

Cinderella with four knights

Hotel Del Luna

Moon Lovers Scarlet Heart Ryeo

Crash Lamding On You

Gu Family Book

Touch your Heart

Memories of the Alhambra

Legend of the Blue Sea


Meg van még egy kettő csak fejből nem jut eszembe most hirtelen.


Szóval lehet kosztümös, mai világbeli, fantasztikus, misztikus, csak ne épp valami akciófilm. :D Legjobb lenne egy izgalmasam kibontakozó szerelmi szál, érdekes és izgalmas részbefejezésekkel, hogy szinte rágjam a körmöm úgy akarjam nézni a másikat. :D Biztosan éritek 😁😁 Nekem eddig a Goblin a kedvencem. Utoljára a Crash Landing on You-t néztem meg mert annyit hallani róla, aranyis kis történet volt.


Köszönöm a segítséget!!



2020. ápr. 12. 08:51
 1/3 anonim válasza:
Esetleg nézz bele a régebbiekbeis is, mint a Secret Garden, Heirs, My Love from the stars, She was pretty, To the beautiful you, Kill me Heal me, Oh My Vénusz, Masters Sun, Fated to Love you, Dear Fair Lady Kong Shim, Uncontrollably Fond, Emergency Couple, Lie to me, Love in the moonlight, Marriage not dating, Rooftop prince, Shining Inheritance, Lucky Romance, Another Oh Hae Young, Coffee Prince, Protect the boss, One more happy ending, 1% of something, Rádió Romance, Dream High.
2020. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
You're beautiful, én nagyon szeretem
2020. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rodák Rebeka válasza:
Joeeeg en a Love so Beautiful-t meg a Meteor Garden-t naaa ezeket imadtam❤️
2020. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!