Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek van-e értelme...

Szerintetek van-e értelme elkészíteni a Halálos fegyver ötödik részét?

Figyelt kérdés

Én láttam a sorozatból az összes részt és szerintem egy kitűnő sorozat lett. Én a legjobban az utolsó résztől tartottam, mert mégis csak Mel Gibson és Danny Glover sokat öregedett az első rész óta. Szerencsére kellemesen csalódtam és sikerült egy olyan részt alkotni, amiben bőven volt szufla (habár ehhez hozzá tesz Jet Li is). Szerintem ezzel a résszel be is lehetett végleg fejezni a sorozatot, így kerek az egész történet. Aztán most januárban említették, hogy mégis bevállalják. Szerencsére még élnek azok a színészek, akik nélkül ez nem működne (Mel Gibson, Danny Glover, Joe Pesci stb), de már ők túl idősek szerintem ehhez. Továbbá a filmeket rendező Richard Donner is mindjárt 90 éves és 2006 óta nem rendezett semmilyen filmet. Ezért én azt mondom, hogy nem lenne értelme 22 év után elkészíteni egy újabb részt. Ez csak az én véleményem, ti mit gondoltok erről?

22/F



2020. ápr. 13. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, mert egyszerűen már túl öregek, és félő hogy most már egész filmben hallhatjuk majd hogy "túl öreg vagyok én már ehhez", az utolsó Bad Boys is ezért volt fárasztó egy idő után.
2021. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem van. Én alig varom
2022. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!