Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mindenki azt mondja Kaguya a...

Mindenki azt mondja Kaguya a legerősebb karakter a Naruto Shippuuden-ben, de szerintem Madara odavert volna neki, ha lett volna esélye fair körülmények között megküzdeni vele,1v1-ben. Vélemény?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 15. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Esélye sem lett volna.
2020. ápr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha belegondolsz Naruto és Sasuke együtt nem tudták legyőzni Madarát, Kaguyát viszont igen. Ebből az szűrhető le, hogy Madara azért mégiscsak keményebb ellenfél. Ha nem is győzte volna le szerintem akkor is nagyobb kihívás lett volna Kaguya számára Madara, mint Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi és Obito egyben.
2020. ápr. 16. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legerősebb hashimara vagy mi az első a kettő közül sztem Kaguya az erősebb
2020. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 Rinnegannal, bolcs erovel, Hashirama sejttel, az Ucihak erejevel es a kicsit hianyos tizfarku erejevel siman erosebb volt Narutoeknal. Erdekes harc lett volna Kaguya ellen.
2020. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!