Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lovas filmek vagy sorozatok?

Lovas filmek vagy sorozatok?

Figyelt kérdés

Ezeket láttam: Menedék összes rész, Heartland, flicka 1-2, kincsem, fekete szépség, Hadak útja, virágvölgy

Lehetőlegesen 2010 utániakat (tudom hogy a fekete szépség és a flicka 2010 előtt volt)



2020. ápr. 15. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a téma,akkor mindegy,hogy 9 vagy 39 éve készült a film.Szerintem értelmetlen korlátozni a választékot.Ezért írok régebbieket is.Legfeljebb nem nézed meg.


A suttogó((1998)

Az Ezüst Brumby(1993)

Fekete villám

Flicka(2006)

A nagy derbi

Vágta(2003)

A paripa(2010)

Buck(2011)

Rodeo Girl(2016)

A menedék(2013)

Running Wild (2017)

Hidalgo - A tűz óceánja(2004)

Az álmodó(2005)

2020. ápr. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért pont 2010 utáni? az után semmi jó nem készült a témában! Előtte meg dögivel!


Ott van a National Velvet, aztán a Champions ugye a híres Aldaniti-ről. Aztán a Horsemasters, The Electric Horseman, Misty, It Ain’t Hay (ez abbott és costello film!).

2020. ápr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és amúgy azért nem érdekel 2010 előtti mert nincsen fent 360p-él jobb minőségben is így számomra nem élvezhető a film. Amúgy meg érdekel a téma mert 3 éve lovagolok úgyhogy nem azért mert hirtelen jött egy ötlet hogy hú én lovas filmeket akarok nézni, csak már sok lovas filmet láttam és egyszerűen nem találtam. De még egyszer köszönöm a válaszokat.
2020. ápr. 16. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!