Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Külföldi netflix account?

Külföldi netflix account?

Figyelt kérdés

A hugom kint él ausztriában és van neki netflix előfizetése. Megadta nekem is az emailt és jelszót. Ő németül beszél ezért neki németre van állítva a netflix így nekem is.

Az a kérdés hogy hogy lehet az hogy nincs magyar szinkron és felirat egy csomo sorozatba ami magyar accounton meg van?

És hogy be e lehet állitani valahogy ezt az egész dolgot? Vagy a netflix érzékeli melyik régióban vólt aktiválva és csak azt a nyelvet engedi? Tényleg nem értem..

Vannak filmek meg sorozatok magyarul.

De ami eddig magyar accountal volt magyarul az az ausztriai accountba nincs.. köszi a válaszokat!



2020. ápr. 17. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem a magyar regioban csatlakozol nem lesz magyar
2020. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van magyar nyelvű sorozat meg film... de ami eddig magyarvolt azt vagy angolul vagy németül lehet általában csak nézni. Azt hittem ha előfizet valaki akkor az összes nyelven lehet nézni amit támogat a netflix
2020. ápr. 17. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
A profilod alatt van egy ceruza ikon. Azon keresztül állítsd magyarra és többségében eléred a magyar szinkront vagy feliratot.
2021. ápr. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!