Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflixen lehetséges magyar...

Netflixen lehetséges magyar accountról nézni a Supernatural c. sorozatot, vagy teljesen felejtős a dolog?

Figyelt kérdés

YouTube-on láttam olyan videókat, melyekben VPN használatával ki lehet játszani a rendszert, de ugye idén januártól elvileg blokkolta a Netflix ezt a módszert (amit nem is csodálok). A Supernaturalt még anno a Sorozatbaráton kezdtem el nézni angolul, magyar felirattal, de mindannyian tisztában vagyunk szerintem azzal, hogy mennyire megbízhatatlan az oldal (felugró hirdetések, Adf.ly, vírusok, egyebek), így beruháztam a Netflixre a biztonság jegyében. Remek a kínálat, sok számomra új és érdekes sorozatot, filmet ismertem meg így, de kissé zavar, hogy nem találom a kedvenc sorozatom. :D Valaki tudna nekem megoldást kínálni erre a kellemetlenségre? Előre is köszönöm mindenki segítségét! <3


16/L



2020. ápr. 18. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kezelőfelület magyarra van állítva, csak azok a tartalmak jönnek elő, amikhez van magyar hang vagy felirat. Ha átállítod angolra, ki fogja adni azokat is, amikhez (még) nincs magyar hang és felirat.
2020. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2020. ápr. 18. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!