Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Eljutottam a Lucifer 4....

Furchant kérdése:

Eljutottam a Lucifer 4. évadjáig, de nem találok több részt fent seholsem magyarul. Van magyar szikron hozzá egyáltalán?

Figyelt kérdés
Vagy csak netflix van mert akkor csinálok egy accot. Ha még nincs magyar szikron akkor érdemes addig a Supernaturalt (odaát) néznem? Attól félek a 2 sztoriszál összekavar engem és nemfogom úgy élvezni mint ahogy eddig a Lucifert.

2020. ápr. 15. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A 4. évadhoz nem készült szinkron és sokan gyanítják, hogy nem is lesz, mivel a Fox után váltás történt, így lett netflixes a sorozat, és azokat nem nagyon szinkronizálják (persze vannak kivételek). Szóval azt tudom mondani, hogy nézd meg magyar felirattal. Én is tartottam tőle, hogy 3 évad szinkronos nézés után furcsa lesz angolul látni, de adj egy esélyt neki, mivel 100-szor jobb eredetiben hallgatni, és nekem így utólag teljesen olyan, mintha magyarul néztem volna, szóval abszolút meg lehet szokni, hogy közben olvasod a feliratot, és én már azon bosszankodom, hogy miért nem néztem az elejétől kezdve angolul (+felirattal.) Mellesleg a 4. évad a legjobb, kár lenne kihagynod, ha már idáig eljutottál. Az odaátról nem tudok nyilatkozni. (Ui. ha van sorozatbarátod, a Lucifer 4. évada ott is fent van, természetesen felirattal.)
2020. ápr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, sorozatbarátról nézem.
2020. ápr. 17. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tennék még hozzá, mint Supernatural (Odaát) rajongó, hogy érdemes azt a sorozatot is elkezdened, mert nagyon nem fogod összekeverni a két sztoriszálat, már csak amiatt sem, mert Lucifer sorozat Lucifere - véleményem szerint - sokkal jobb fej mint a Supernatural-é. :) DE jobb is, mert - nekem könnyebb - nem szeretni valakit, ha a karakter amúgy sem szimpi. :)
2020. ápr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!