Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a fűrész 3d-t...

Aki látta a fűrész 3d-t elmondaná miért rabolták el, , Chestert” és rakták bele abba az autós csapdába?

Figyelt kérdés
A fűrész nagyon régen 1-6 részig láttam és már a végére laposodott ezért nincs túl sok kedvem folytatni. De nem rég láttam hogy pont a 7. részben benne van Chester Bennington és érdekelt hogy a filmben vajon mi rosszat csinált és miért rabolta el Jigsaw. Nagy vonalakban spoiler mentesen valaki eltudja mondani?

2020. ápr. 18. 18:05
 1/4 A kérdező kommentje:
És nem csak hogy miért rabolták el hanem az is hogy miből áll ki az a csapda és hogy ragasztották a székhez Chestert?
2020. ápr. 18. 18:31
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy rasszista skinhead csapat vezetője volt.

A feladata iróniája pedig az volt, hogy lám, a bőrünk alatt mind ugyanolyanok vagyunk, akármilyen is az a bőrszín. A játék pedig szimplán annyiból állt, hogy a csupasz háta az autó üléséhez volt ragasztva, neki pedig meg kellett húznia egy kart amit persze csak úgy ültéből nem ért el. Erre 30 másodperce volt, ha ennyi idő alatt nem teszi meg, akkor az autó kilő a helyéről megölve őt is és a bandatagjait is.

2020. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ment a like! Tudom hogy a fűrész ezer sebből vérzik de azért az érdekelne hogy milyen ragasztóval sikerült így oda ragasztani. xd
2020. ápr. 18. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem derült ki, mivel lényegtelen volt a sztori szempontjából.
2020. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!