Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a filmnek mi a címe?

Ennek a filmnek mi a címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nagyon régóta keresek egy filmet de sajnos csak jelentekre emlékszek belőle. Elég rég láttam, körülbelül 10-12 éve, és azóta is keresem. Azt hiszem hogy talán francia, vagy ukrán lehetett, a műfaja pedig romantikus dráma/szatíra.


Úgy emlékszem, hogy párizsban játszódott a történet.

Egy fiatal fekete hajú lány volt a főszereplője, és a saját életét "narrálta". Voltak benne érdekes jelenetek, például az elején az iskolában ült egy fiú mellett, erősen koncentrált, és az összes alma leesett a fáról amit néztek. A vége pedig az volt, hogy meglátta, hogy az idősebb pasija épp megcsalja, és emiatt kiszaladt az utcára ahol elütötték, és meghalt. Itt kizoomol a kamera, miközben még narrál.


Sehogy nem találom interneten, minden oldalon megnéztem órákat töltöttem el olyan oldalakon mint az IMDb, bestsimilar, movie-map stb... kérlek ezeket ne is javasoljátok.


Tudom hogy nem sok, de hátha valaki végre felhomályosít, hogy végre megint megnézhessem. Előre is köszi.



#dráma #francia #szatíra #narráció #főszereplő meghal a film végén
2020. ápr. 19. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Amélie csodálatos élete (?)
2020. ápr. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az Amélie csodálatos élete a film, de azért köszi.
2020. ápr. 20. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Felforgatókönyv?
2020. ápr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!