Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leaving Neverland hatására...

Leaving Neverland hatására más is csalódott M. Jacksonban?

Figyelt kérdés
Most karanténban volt időm megnezni ezt a dokumentum filmet. Nagyon kemény és nyomasztó volt hallgatni a történeteket és el is ment a kedvem hogy hallgassa ezentúl, pedig semmi köze a zenéjéhez ez a botrány.

2020. ápr. 21. 16:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Azt ugye tudod hogy az egy bizonyítottan kamu dokumentumfilm"? A készítői okleveles hazudozók, akik már bíróság előtt is álltak. Az egész film kitalációkra, hazugságokra és feltételezésekre épül, amúgy is rengeteg benne az ellentmondás és semmi nem volt bizonyítva bíróságilag.

Elkészítésének is ennyi célja volt, szenzációhajhászás, hangulatkeltés és ezáltal bevételszerzés. Sajnos úgy néz ki nálad elérte a célját.

Nem, nem csalódtam MJ-ben. Nincs miért.

2020. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen igaza van az 1. Válaszolónak.

Még hazudni sem tudnak rendesen. Pl. amikor állítólagosan molesztálta azt a szerencsétlent a kisvasúton akkor az a kisvasút még meg sem volt épülve. Olyan is volt, hogy olyan dátumot mondtak olyan helyszinnel aminek MJ akkor még csak a közelében sem volt mert turnézott. Ez a film csak hazugság és azért készült, hogy jól megszedjék magukat pénzel. Nevetséges, hogy van aki ennek a cirkusznak bedől. Több éven keresztül figyelte az FBI Michael Jackson minden lépését minden netes keresését és semmit nem találtak ami bizonyt adna ezeknek a vádaknak. Ne hidd el mert nem igaz. És ezt nem MJ fanatikusként írom mert annyira gyakran nem hallgatom és olyan rengeteget nem tudok róla de az a lejáratás már túlmegy minden határon. Ő egy jó és tiszta lelkű ember volt.

2020. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Amúgy respect nekik, hogy fel merték vállalni.
2020. ápr. 21. 22:58
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Ezt nézzétek végig és rájöttök hogy,hazudnak

[link]

A 'Leaving Neverland hazugságai' (Lies of Leaving Neverland) [Magyar felirattal]



A fantasyfilm 4 órát rabolt el azoknak az embereknek életéből, akik megnézték. 4 teljes órán át ömlik belőle a hazugság. Az igazságra elegendő fél óra is. Íme a koholmány-film állításainak tételes cáfolata, magyar felirattal:


Forrás:Michael Jackson Ártatlan

2020. ápr. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Érdekes, akkor az HBO miért nem kér bocsánatot?
2020. ápr. 25. 09:11
 6/22 A kérdező kommentje:

Gsho üzenete: "Mert az HBO csak a pénzre játszik".


Nem értem, ha tudják hogy óriási pert akaszthatnak a nyakukba emiatt az állítólagos kamu doksifilm miatt,akkor minek csináltak meg? Még mindig nem értem. Volt ebből per amúgy már? Ki nyert? Próbálom másik oldalt megerteni, megneztem a másik dokumentumfilmet és mit mondjak: eléggé izzadságszagú volt nekem... Kétségbe esett rajongók (amúgy én is az voltam) próbálták összefüggéstelen információkat összerakni.

2020. ápr. 25. 11:29
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Elég hosszú lenne mindet leírni ezért van a Jackson akták ami hiteles lefordított bírósági peres anyagokból áll.


Ezeket érdemes elolvasni


A Wade Robson/James Safechuck-ügy

[link]


Fontos csatát nyert Michael Jackson hagyatékkezelője a Wade Robson-ügyben


[link]


Joy Robson vallomása leleplezi fia hazugságait

[link]


Első fokon elutasította a bíróság Wade Robson keresetét

[link]



Wade Robsont utasította a bíróság, hogy adja át az eddig eldugott e-maileket és könyvét

[link]


A Leaving Neverland kritikai elemzése – 1. rész


[link]

Súlyos etikai problémák



A Leaving Neverland kritikai elemzése – 2. rész

[link]

Manipulatív narratíva



Ha ezeket mind elolvasod nem kell egyszerre.De ha elolvasod rájössz hogy,miért csinálják


wade robson még 2011-ben azért könyörgött levélben a Cirque du Soleil-nek hogy,

megkaphassa az állást a Jackson showban? (akit molesztálnak az felejteni akar nem egy olyan projektben dolgozni ami arról az,emberől szól aki "molesztálta".

2020. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

[link]

Az igazság Michael Jackson-ról


[link]

Michael Jackson ártatlan - A média manipulálni akar!

2020. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

"megneztem a másik dokumentumfilmet és mit mondjak: eléggé izzadságszagú volt nekem".


Kedves kérdező az meg van hogy,a filmből 45 percet kellett kivágni bizonyított hazugságok miatt?


Leaving Neverland-ben számos hiba,megtévesztés és mulasztás van.Űja forgatott hamis jelenetek


Mit tartalmaz az LN?


1.Megrendezett Pótfelvétel vagyis a gyűrűs rész

2.Hamis Jelenetek

3 Fontos információk elhagyása

4.Manipulált bejátszások

2020. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Elolvasom ha lesz időm. De nem értem hogy hogyan tud ennyi bevétel jönni egy halott ember bemocskolásából...
2020. ápr. 25. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!