Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leaving Neverland hatására...

Leaving Neverland hatására más is csalódott M. Jacksonban?

Figyelt kérdés
Most karanténban volt időm megnezni ezt a dokumentum filmet. Nagyon kemény és nyomasztó volt hallgatni a történeteket és el is ment a kedvem hogy hallgassa ezentúl, pedig semmi köze a zenéjéhez ez a botrány.

2020. ápr. 21. 16:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Michael hagyaték kezelője a mai napig perben van a HBO val meg Robsonékal is de robsonék állandóan csak halasztást és halasztást kérnek mert tudják, hogy úgy is lefognak bukni.
2020. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Kemény... Hát akkor jó színészek, Oscart nekik! :D
2020. ápr. 25. 13:45
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

Természetesen lesz per


"Egy kis update Robson és Safechuck ügyéről.


Ugye most ott tartunk, hogy a törvény megváltozása miatt a fellebviteli bíróságról visszakerült az ügy az első fok elé és gyakorlatilag kezdődik az egész újra elölről. Március 19-én lett volna egy ún. státusz konferencia, amin a felek megbeszélik a további menetrendet. Ezt most a koronavírus helyzet miatt június 11-re tolták (nyilván ha addig sem oldódnak a szigorú intézkedések, akkor tovább csúszhat).


Dan Reed kérvényezte, hogy kamerával lehessen jelen a bírósági meghallgatásokon és tárgyaláson. Erre megkapta az engedélyt azzal a korlátozással, hogy a bírót, az esküdteket és a tanúkat nem filmezheti. Ebből arra lehet következtetni, hogy próbálnak valamiféle Leaving Neverland 2-t kreálni az ügyből. Nyilvánvaló, hogy Reedtől nem számíthatunk elfogultság mentes beszámolóra az ügyről, így remélem, hogy az Estate-nek lesz annyi esze, hogy saját kamerákat visz a tárgyalóterembe, hogy ne csak az menjen ki, amit Reed gondosan manipulál.


Ha június 11-én elindul az ügy újra, akkor megint kihallgatások lesznek stb. Az Estate azzal számol, hogy kb. 10 hónapra lesz szüksége a kihallgatásokhoz Safechuck ügyében, azután annak alapján újra kérvényezheti az ügynek az ejtését, ha úgy látják erre van jogalapjuk.


Robson ügyében 6 hónapra lesz szüksége az Estate-nek a további kihallgatásokhoz. Ebbe bele fognak tartozni az új fejleményekkel kapcsolatos kihallgatások is - pl. Dan Reedet is szeretnék kihallgatni a LN miatt.


Robsonék ügyvédje szeretné összevonni a két ügyet (Robson és Safechuck), de az Estate ez ellen van, mondván, hogy két külön ügyről van szó, más-más tényállással, ami szerintem igaz is, hiszen míg Robson volt egy időben alkalmazott MJ cégeinél (ne feledjük ők az alperesek - a cégek), addig Safechucknak semmi köze nem volt az általa perelt cégekhez (s emiatt nagyobb is az esély Safechuck ügyében, hogy nem fog tárgyalásra kerülni, mint Robsonéban, de Robsonnál is van rá esély, hogy nem fog tárgyalásra kerülni más dolgok miatt).


Mind Safechuck, mind Robson be akar nyújtani egy olyan beadványt, amiben azt kérvényezik, hogy tekinthessenek bele MJ cégeinek pénzügyeibe, hogy ennek alapján határozzák meg, hogy mennyi pénzt követelnek. Ennyit arról a dumáról, hogy nem a pénzről szól a dolog."


Suzanna Galko

2020. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%

Engem nem. Mert egy kamufilm.

Egy ijjesztő zene, képekkel, nagyon tudja manipulálni az embereket. Téli van ellenmondással. Sajnos, sokan el is hiszik a tartalmat. Ha valakit megerőszakolnak, nem beszél róla ennyire részletesen, mert akkor mért nem egy interjúban mondja el?(Abból nem jön pénz)

2020. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
34%

Ezt az üzenetet most kaptam aabb2019-től


Remek hogy ennyire jó emberismerő vagy.


Nem fura sőt... ha tehetném az én zaklatómat úgy kisemmiznem ahogy van akár él akár hallott. Nem javítana semmit a dolgon mert meg nem történté nem lehet tenni, de kicsit jobb érzés lenne. Sőt azt is el tudom képzelni hogy hazudtak a dokumentumfilmben valóban, bizonyos dolgokat, hogy tutira menjenek. Lehet csak 2x fajtalankodott Robsonnal, de az ebben a világban sajna nem jelent semmit és muszáj volt beletenni egy kis extrát a nézettség miatt. Ezt el tudom képzelni és hinni, de azt hogy egyiket se molesztalta egyszer se azt nem.


Robson úgy döntött hogy elég ebből hogy Jackson büntetlenül maradt, sajna túl későn tért észhez. Jackson jól felepitett maga körül egy védő bástyát. De majd előkerulnek azok a videófelvetlek amit a pedopopsztarunk készített (csak lehet megsemmisítettr) és akkor majd rajossz hogy mekkora időpocsekolas volt ez a kamu kutató munka amit letoltal.


Aki gyerekekkel alszik az pedo, nincs ezen mint vitázni.



Ezt a választ erre a kérdésre kaptam


"Neked egy kicsit se fura,hogy az egyik vádló wade robson még 2011-ben azért könyörgött levélben a Cirque du Soleil-nek hogy,

megkaphassa az állást a Jackson showban? (akit molesztálnak az felejteni akar nem egy olyan projektben dolgozni ami arról az,emberől szól aki "molesztálta". 😂Milyen fura hogy,wade robsont ezt nem érdekelte.Ja mert nem molesztálta"

2020. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
13%

aabb2019 írja nekem


Hazugság amiket itt leirsz.


A vasútállomás az már korábban megepult. Jackson válszeg szándékosan módosította az adatokat

2020. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
24%

aabb2019 írja


Hát mert ott fajtalankodott a csávóval. Emiatt már amikor élt akkor manipulálta az adatokat, hogy legyen védőkártyája.


Amúgy amíg nem tudod milyen mikor zakatnak addig át se érzed ezt. Hagyjuk... Én őszinteséget láttam a filmben mindket áldozat szemében és teljesen nagy bátorság volt tőlük hogy ezt bevallaltak.

2020. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%

Nemtud adatokat manipulálni mert az építési engedélykérés adatait nem Michael szablya meg valamit műholdas térképeken is bizonyítható, hogy akkor ott semmi sem volt.

Ha őszinteséget akarsz látni és ártatlamságot akkor pedig Michael szemébe nézz ne annak a 3 patkánynak a szemébe. A rendező arcából is csak pénzéhséget lehet látni. Michael Ártatlan akármivel is vádolják. Ha annyira igaz lenne amit mondanak akkor nem félnének a hazigságvizsgálótól

2020. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
73%
Ki ez az aab2019? Nagyon felismerhető hogy egy hülye próbál okoskodni
2020. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem csalódtam, mert egyrészt nem vagyok Michael Jackson fan, szóval különösebben nem érdekel mi van vele. Wade Robsont viszont tudom milyen egy utolsó hazug gazember, szóval személy szerint nem hiszek el neki semmit.

Megnéztem a filmet, manipulációnak tartom, és kicsit utána néztem, és a körülmények eléggé aláássák a meséjük hitelességét.

2020. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!