Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit jelent ez a Netflixen?

Mit jelent ez a Netflixen?

Figyelt kérdés

Még csak próba időszakon vagyok, ingyenesen.

Hamarosan jön a fizetős időszak, és nem tudom, hogy mit jelent az, hogy Nézd egyszerre 1 képernyőn stb. az alapcsomagban.

Vagyis egy profilból csak egy készüléken nézhetem? Vagy ezt hogy kell értelmezni?

Vagyis alapcsomagban pl. csak telefonon nézhetem és tv-n már nem ugyanabból a profilból?

Valaki magyarázza el kérlek.



2020. ápr. 23. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy egy időben csak egy készülékről nézheted. Azaz, ha te épp nézel valamit telefonon, akkor ha más is használja a fiókot, akkor ő már nem tud elindítani semmit. Magát a netflixet használhatod bármennyi készüléken és belépni is be tudsz több eszközön. Csak magát a tartalom nézését korlátozza le. Ezeket jelentik a csomagoknál lévő eszköz számok, Alap csomag 1 eszköz egyszerre, 2. csomag 2 eszköz és a legnagyobb csomag 4 eszköz.
2020. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon szépen köszönöm!!

Ment a zöld!

2020. ápr. 23. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!