Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hannibal sorozat 3. évad 4....

Hannibal sorozat 3. évad 4. rész, miért csak úgy bocsáthat meg Willnek, hogy megeszi?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy alapból beteg egy film, de több dolog is van, amit nem értek. Aki látta segítene?

Meg volt az a szarvas, amit mindig Will látott, a 2-évad végén "meghal" mellette, eddig én azt hittem, hogy a szarvas Hannibalt jelenti, mint amikor azt álmodta, hogy a beteg lány, aki felgyulladt azt felszúrja a szarvas az agancsára. De Hannibal nem hal meg, akkor a szarvas Will képzeletében miért?

Meg miután Hannibal majdhogynem kibelezte Willt, miért ölelte át, aztán miért ölte meg Abigel-t? Azt értem, hogy terve volt velük, hogy majd szépen ellovagolnak a naplementében 3-asban, de Will elárulta. De ha Hannibal egy pszichopata, akkor hogyan lehetnek ilyen erős érzelmei, így magára vette, 4 embert véreztetett ki.

És ha már érzelmek, ha Hannibal mégis érzett vmit Will iránt, akkor miért tolt ki vele úgy, még az első évadban? Az oké, hogy szorult a hurok, hogy lebukik és Willnek az utolsó pillanatban össze is állt a kép, de nem hirtelen döntés volt, mivel még az eleje fele láthattuk, hogy már akkor bepalizza, a horgászcsaliba fűzött emberi maradványokkal.

Szóval ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném.


2020. ápr. 27. 15:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!