Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki vagy doki című sorozat...

Ki vagy doki című sorozat egyes évadainak epizódjai, története mennyire kapcsolódnak egymáshoz? Érthető úgy ha az ember csak az 5. évadtól nézi?

Figyelt kérdés

Amy Pond miatt akarnám megnézni (imádom Karen Gillant), azokat a részeket amikben ő benne van. Az egész sorozatot végignézni sajnos se időm se energiám nem lenne, úgy láttam így is 3 évad amiben szerepel.

Az érdekelne hogy ha az első 4 évadot, illetve a 7. évad utáni részeket kihagyom, akkor az úgy érthető lesz legalább nagy vonalakban, valamennyire szórakoztató, vagy teljesen esélytelen hogy bármit is értsek belőle úgy és élvezhető legyen?

Köszönöm előre is! :)



2020. ápr. 27. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van ami érthető, de vannak olyan karakterek és sztorivonalak, amik korábbi évadokból ívelnek át, illetve a 7. évad 5. részén túl is futnak sztorik, amik velük indulnak vagy korábban futottak.
2020. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Érthetőnek érthető, mert az egyes történetek önállóak, de sokszor van hivatkozás régi részekre, szereplőkre, dolgokra, történetekre, ezeknek nem árt utánanézni.
2020. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Én is pont ezért az 5. évadtól kezdtem el én is nagyon szeretem. Pár rész után szerintem nagyjából érteni fogod. Én az 5. 6. évadot láttam nekem nagyon tetszett. Szerintem érdemes megnézni.
2020. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!