Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead! A főszereplő...

The Walking Dead! A főszereplők ugyanazokat tették volna, mint a sorozat elején, amikor még "ártatlanok" voltak? Ha nem Rick, ki lett volna az ideális vezető, és miért pont ő?

Figyelt kérdés

A 7. évadból még láttam néhány részt, utána feladtam a harcot, tehát még azelőtt nézzük. Mondjuk,hogy mindenki él, vagy legalábbis legtöbben.


Ha az a csapat, amely tagjai Alexandriában vannak, mindent kockáztatnának pl: eltűnt kislány, "békében" léteznének a kóborlókkal teli pajtában, életben hagynának bizonyos embereket, stb?


Nem úgy értem, hogy mondjuk a már meglévő emlékekkel visszamennek az időben, újraélnek mindent. Csak pl: Rick, a sok borzalom után nem keresi égen-földön Sophia-t, akármelyik kislányt, aki elfutott az erdőben és napokkal később sem találják, Shane-nek nem ad esélyt, avagy akiben nagyon megbízik, de látja, be van kattanva, nem kockáztat... ilyesmi.


Ártatlanság alatt úgy értem, tudatlanabbak, még nem szoktak hozzá a világhoz, sok emberség, nem akartak embert ölni, és ha 2 méterre van a kóborló is inkább a pisztoly, csak minél távolabb.



2020. márc. 3. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon zavaros. Mi a kérdés tulajdonképpen?
2020. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Régi hibákat, kockázatokat a mostani fejjel elkövetnének a szereplők vagy nem?
2020. márc. 3. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Utólag mindig könnyű okosnak lenni, szóval utólag már aligha követnék el ugyanazt a hibát.
2020. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!