Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen film érdekelne egy...

Milyen film érdekelne egy autós moziban?

Figyelt kérdés
Ha lenne rá lehetőség, hogy a mostani megváltozott helyzetben egy autós mozi üzemelne a közeledben, akkor milyen filmet néznél meg?

2020. ápr. 28. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy autós mozi sem képi sem hang hatásaiban nem alkalmas arra hogy életed filmjét nézd meg, így én biztos hogy valami régebbi, klasszikus filmet néznék szívesen, mondjuk az IMDb top 100 filmből bármit, ami 1990 előtti:)
2020. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legszívesebben valami régi filmet.Akkor a 80 -as években érezném magam.Amúgyis akkor volt ezeknek a moziknak a divatja.
2020. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekelnének régi horrorfilmek, különösen az Universal és Hammer produkciók, de csak abban az esetben, ha eredeti nyelven adnák őket, esetleg 50-es évek sci-fi és a 60-70-es évek exploitation és B kategóriás mozijai.


Tudom, hogy nem lenne sikere, de egy autós mozi esetében hasonló alkotásokra lennék nyitott.

2020. ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat, ami sokszor láttam már, nagy kedvencem, mert azt minden körülmények között élvezni fogok.
2020. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én sem mostani filmre gondoltam, csak nem tudom, hogy mennyire van igény mondjuk egy Ace Ventura típusú vígjátékra, vagy például a Kincs ami nincs és társaira ha egy autós moziban vetítenék. Hozzáteszem ezekre a filmekre én biztosan elmennék.


A horror kategória nem rossz ötlet, de azt kevesebb ember kedveli.

2020. ápr. 29. 06:58
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Amennyiben a siker a lényeg, akkor olyan alkotásokat érdemes vetíteni, amelyeket sokan kedvelnek, pl. azok is jók, amelyeket felsoroltál. A többség úgysem a filmélményért fog menni, hanem nosztalgia lesz a cél, a fiatalabbak esetben pedig az, hogy kipróbáljanak valami olyat, amire nekik már nem volt lehetőségük.
2020. ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég öreg vagyok már, így sokat jártam autósmoziba, sok filmet láttam ott. De ha már úgyis autós, akkor mondjuk az Interceptor /Fantom c. filmet szívesen megnézném, nosztalgia céljából.

[link]

2020. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!