Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Autós, motoros üldözéses...

Autós, motoros üldözéses filmeket keresek. Tudtok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Jöhet minden, régi, új, még olyan filmek is, amiben csak pár jelenet erejéig van ilyesmi. A Mad Max összes részét láttam. Természetesen kockánként is.:)

2018. aug. 6. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ronin

Tolvajtempó

Olasz meló

Drive -gázt

Száguldás a semmibe

Ágyúgolyó futam

NYomd baby nyomd

Taxi filmek

A szállító

Bukós szakasz

2018. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a párbaj

a sziget

sokkal több mint testőr

terminátor 3

wanted

2018. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Liki István ***** válasza:

Régi filmek: Motoros Rockerek

Mániákus Motorosok

Száguldás(Richard Grieco)

Szoknyás Zsaru

Ellopták Jupiter Fenekét

2018. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erre a kategóriára keress rá a google-ban:

carsploitation


Én személy szerint főleg az ausztrál 70-es 80-as évekbeli autós filmeket ajánlanám, vagy a 70-es évek exploitation mozijait (amelynek alműfaja a carsploitation)


A teljesség igénye nélkül a kedvenceim (sajnos nem mindegyiknél tudok magyar címet, nem nézek magyarul filmeket így nem tudom, mi lehet magyarul a címük:


Duel - A párbaj (Sokan nem tudják, hogy ez Spielberg első filmje és eredetileg TV-film volt)


Vanishing point - a 70-es évekbeli eredeti,

Two Lane-Blacktop - az egyik legjobb autós film amely valaha is készült, nagyon minimalista, nihilista és talán az utolsó, amely visszaadja az amerikai végtelen utak életérzését

Dirty Mary Crazy Larry - kiváló színészekkel igazi kult autós üldözős film, a vége felé olyan kaszkadőrmutatványokkal, amit ma már csak CGI-al csinálnának meg - helikopteres berepülés 2 méterrel föld felett szűk helyen, színészekkel a kocsiban és a helikopterben!

Joy Ride - marha jó autós-kaminonos üldözős thriller

The Car - kicsit misztikus autós thriller, sok jó autós jelenettel

Fast Company - az egyik legjobb dragrace-es autós film!

Gone in Sixty Seconds - Az eredetit nézd meg, ne a nicholas cage-set! a vége 70 perc non-stop autós üldözés! A legjobb a témában!



Aztán ha mad max szerű kell, akkor főleg a 80-as években az olaszok másolták a mad max filmeket, de neked szerintem a Doomsday kell! Angol Mad Max film a végén kőkemény mad max szerű autós üldözéssel!

2019. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!