Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok A szerelem...

Mit gondoltok A szerelem nevében című sorozatról?

Figyelt kérdés
Szerintem elég jó sorozat, bár hogy így utánanéztem miről fog szólni nem tetszik. Nagyon csalódtam, h. a végén Carlota meghal, azt hittem, h. majd megjavul és a papot alakító A.P.-vel egy párt fognak alkotni. Nagyon nem tetszik benne az sem, h. a kiscsajról fog minde szólni.:ssNektek mi a véleményetek ezzel kapcsolatban. Köszi előre is a válaszaitokat..
2010. júl. 28. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy igen híres sorozat, én is utánaolvastam néhány helyen és ez érdekesnek tűnt: [link]

YouTube-on belelestem pár részbe, bár spanyolul voltak, de így is érhető, hogy mikor mi történik. Hát, majd meglátjuk...

2010. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ez a film elég erdekes de hanekem egy ilyen nagynéném lennne kirohannék a világból és tök jó a fil,m
2010. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igazi sztárparádé sorakozik fel a mexikói szappanoperaiparból,régi és új nagy kedvencek egy helyen...főleg h most Esmeralda a főgenyó...már ezért a kettőért megéri nézni.Én csak ajánlani tudom.
2010. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sztem jó kis sorozat, és nem annyira egykaptafára való, éppen ezért különleges.

A sorozat alatt sok ember meghal... de Carlota a végén sem! SPOILER: csak leesik, és lebénul, majd börtönbe kerül...

2010. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik ez a sorozat . Ahhoz lenne pár szavam aki azt mondja kár hogy Carlota meghal tudod a sors a teteinkért valamilyen formában mindig azt adja amit érdemlünk , Carlota is azt kapta hiszen egy sorozatgyilkos és azt nemtudom hogy gondoltad hogy carlota a papal huan cristobalal összejön hiszen cristobal megmondta neki nemszerelmes béle de nem is egyszer . Cristobalt állandoan zaklata .
2011. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mcgalagony17 ***** válasza:

Nem olyan klisés mint a többi sorozat :) Carlota karaktere külön tetszik benne, előtte az "Esmeralda" című sorozatban pont hogy jót alakított... Zseniális színésznő. :) A többi szereplő is hiteles, szerintem az írója sokat merített a való életből. Engem Paloma szerepe kicsit idegesít, nem igaz, hogy az ilyen megszólalni képtelen ártatlan nebáncsvirágokra bukik mindenki... Romina lehet, hogy hisztis, de legalább van saját véleménye.


21/ N

2015. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!