Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akkor ezek a dolgok hogyan...

Akkor ezek a dolgok hogyan történtek a Végtelen Világok Krízise után? Spoileres kérdés

Figyelt kérdés

Mivel egy pillanatra az első világ is megsemmisült, és Oliver Queen áldozata hozta létre az új univerzumot, illetve Lex Luthor átírt pár dolgot a könyvvel ezért pár dolog máshogy alakult, de azért ezek a dolgok gondolom így történtek:


A Tom Welling (Smallville) féle Superman (és a világa) gondolom meghalt mert őt

nem mentették meg a világok pusztulásakor? (tehát az, hogy feladta az erejét gyakorlatilag nem jelent semmit, mert úgyis halott.)


A Brandon Routh féle Superman gondolom továbbra is halott, mert őt Lex a könyvvel kitörölte a valóságból?


Attól függetlenül, hogy az első világ egy pillanatig nem létezett, az idővonal szerint meg lett mentve az a pár milliárd ember a Föld 38-ról? Gondolom mivel egy másik Beth is átjött ide!


Akkor ez az új elsődleges föld lakosságát tekintve mekkora lehet? Jelentősen nőtt a lakosság?


Szóval csak ez az egy univerzum menekült meg és nyilván benne az egy föld?


Anti-Monitor gondolom visszatérhet?



2020. ápr. 29. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ezt már nem vártad meg a végén:

https://www.youtube.com/watch?v=m-5fw_4RSr8


Itt derül ki, hogy Oliver az egész multiverzumot újraalkotta csak kicsit másképp. De a fő-földes karakterek erről nem tudnak mert megváltozott néhány dolog. Cisco is említette, hogy a krízis óta a réseknek megváltozott a fizikája. Brainy pedig azt mondta, hogy ha létezik is még másik univerzum akkor az ismeretlen frekvencián rezeg.


A videóban az is látszik hogy Routh Supermanje is visszajött. Azt pedig megerősítették az alkotók hogy a Welling féle Clark is él.


A másik Beth akármelyik földről jöhetett a Supergirlben megjelenő kb 200 hasonmással együtt. Mert ugye azt nem tudhatjuk, hogy csak 3 föld olvadt-e össze. Még akár a 99-es földről is érkezhetett, ami ugye a gonosz Batmanes föld.


Szerintem a lakosság így is kb ugyanannyi mint volt. Mert a föld 38-as National City és Black Lightning Freelandje is átkerült arra a földre, de nem lett belőlük több, csak simán kicserélődtek. Szerintem ugyanez a helyzet az emberekkel is. A Flashben már mondták azóta többször, hogy egy csomó meta akiket régről ismertek megváltozott. Ők valószínűleg kicserélődtek. Szóval népesség szinten szerintem annyi változott hogy már a fő-földön is általánosak a földönkívüliek. + Néhányan kicserélődtek más földről érkezettekre. Vagy akiből 2 lett abból az egyik meghalt mint Beth.


Az Anti Monitor elvileg vég nélkül zsugorodik a végtelenségig. Szóval kis eséllyel tér vissza.

2020. ápr. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, de megvártam a végét, az egészet láttam, többször is, csak kicsit félreérthető volt, mert igen sokszor azt mondják, hogy most már csak az az egy univerzum maradt, de most már világos, hogy több is létezik még!

Azért is tettem fel a kérdést mert láttam a végén a felsorolást.

2020. máj. 1. 22:04
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért is kérdeztem rá a lakosságra a felsorolás miatt! Mert olyan sokszor sulykolták ezt az "egy univerzum maradt" dolgot, hogy még azt is gondoltam a felsorolásban szereplő univerzumok lakói is átkerültek a föld 1-re és mindenki most ilyen "zsúfoltan" él ott?!


De akkor rendben van, legalább képregény hű így a történet, mert ott is maradt még pár univerzum a krízis után!

2020. máj. 1. 22:19
 4/5 MBbpg ***** válasza:
100%
Az viszont furcsa, hogy a Flashben jelen állás szerint úgy hiszik, hogy nincs multiverzum (!Spoiler alert!), legalábbis mielőtt Barry leleplezte a kamu Irist, akkor ki volt zárva a hasonmás lehetősége, mert elvileg multiverzum már nincs
2020. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondolom ha "értelmetlenül" meghalt volna az a két régi Superman, akkor ezek után senki sem vette volna már meg a Superman Visszatér filmet és a Smallville sorozatot!
2020. jún. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!