Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt az Amerikai pszicho...

Mi volt az Amerikai pszicho végének az értelme? Most akkor a hapsi tényleg gyilkolt, vagy csak a képzelete szüleménye volt az egész?

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 10:21
 1/3 Hintalow ***** válasza:
91%
Én ugyan csak könyvben olvastam régebben, de nekem ott úgy jött le (jól volt megírva) hogy a végére már annyira elborult, hogy nem tudta különválasztani a valóságot a gondolataitól. Elképzelhető, hogy a filmben is ezt ábrázolták. Amúgy szerintem tényleg gyilkolt.
2008. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ilyen egyszerű. Ennek a könyvnek nincs egyértelmű befejezése, olyan ahogy értelmezed. Az, hogy mindenki ugyanolyan sablonszerűen jóképű,gazdag,okos,izmos, drogozik és senki nem tudja a másik nevét, szerintem megmutatja, hogy ez nem egy valós világ, nem lehet tudni hogy amiket művel, azok megtörténtek e. Lényeg, hogy beleőrül az elvárásokba és gyilkolni kezd, de az is elképzelhető, hogy csak elképzeli. Épp ettől jó könyv.
2010. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A könyvben Patrick valóban elkövetett minden bűncselekményt, a válasz tehát, igen tényleg gyilkolt. A képzelete csak más vonatkozásban jelenik meg a könyvben, amikor azt képzeli egy pénzkiadó automatáról, hogy neki szóló utasításokat jelenit meg a kijelzőjén és később, amikor azt képzeli, hogy követi őt egy köztéri pad.
2014. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!