Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani Bill Skargård...

Tudtok ajánlani Bill Skargård filmeket?

Figyelt kérdés
Az AZ 2 részét láttam eddig. Eléggé szimpatikus mint színész, és kiváncsi lennék, hogy nektek hogy tetszenek a filmjei. Tudtok ajánlani jó filmeket, amiben szerepel?

2020. ápr. 30. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én láttam tőle a Csajvadászat/Simple Simon című svéd filmet, nem olyan nagy cucc, de egyszer aranyos volt :)


Nem film, de a Hemlock Grove című sorozatban volt az egyik főszereplő, egész jó kis sorozat, de csak ha vevő vagy a fantasy dolgokra.


Valamint a Castle Rock első évadában is szerepelt, eléggé jól indult, és színészként jó volt benne, de összességében nem nyűgözött le maga a sorozat. (A második évadában teljesen mások a szereplők és a sztori, de azt már nem néztem meg..)


Volt egy kisebb szerepe (kb 10-15 perc) az Assassination Nation című filmben, de szerintem borzalmas film és csak akkor nézd meg, ha már nem vagy nagyon fiatal... :D (18+os szerintem)


Valamint van egy Villains című filmje, szeptemberben jelent meg, de itthon annyira semmilyen reklámot nem kapott, hogy talán még felirat sincs hozzá, de majd rákeresek :)


A többi filmjét vagy nem láttam, vagy annyira mellékszereplő volt, hogy ha csak ő érdekel, akkor nem éri meg megnézni (pl a Beavatott filmek egyikében is feltűnik, de ezek a filmek összefüggenek)


Jó filmezést :)

2020. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

VISZONT szerepelni fog az (elvileg) idén megjelenő The Devil All The Time (Netflixes) filmben és valamekkora szerepet kapott a Cherry (a magyar könyv címe Kopasz) című filmben is. Utóbbiban egyelőre tisztázatlan a szerepe.


Ezen nagyon várós filmek számomra!!! :)


(Előző voltam)

2020. ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a filmeket :) A második sorozatra én is gondoltam, mindig azt adta be a google először. A többit még megnézem :)
2020. máj. 1. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!