Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bosszúállók Végjátékban...

A Bosszúállók Végjátékban szerintetek a Fekete Özvegynek nem Amerika kapitánnyal kellet volna mennie?

Figyelt kérdés
Szerintem így sokkal drámaibb lett volna mert valami volt köztük

2020. máj. 2. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy a Clint és Nat közt lévő kapcsolat miatt lett igazán drámai. Kapitánnyal semmi extra nem volt köztük. A Tél katonája sztorijában flörtöltek egy kicsit, de azóta semmi nem volt köztük.
2020. máj. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 Clintnek családja volt már bocs.


Kérdező, jogos a kérdés, eléggé elkapkodták ezt, az egész amiatt volt mert SJ ki akart lépni az MCU-ból, ahogy egyébként Chris Evans is, úgy mellesleg...

2020. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Clintnek családja volt már bocs"

És valószínűleg ez az egyetlen oka, amiért ők nem voltak egy pár. Clint és Natasha között ettől függetlenül mélyebb kötelék volt, mint bármelyik két Bosszúálló között. Akkor is, ha ez a kötelék nem teljesedett ki párkapcsolatban.

2020. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
#3 Nem csak ennyi oka volt. Natasha jó eséllyel leszbikus volt.
2020. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeribtem is amugy amerika kapitany és Nat illenek nem is rrtetem clint mér annyira huzodik hozzá de mindegy
2020. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Soha nem volt semmi Fekete Özvegy és Kapcsi közt. Ezt melyik pizsamátokban álmodtátok? :D

Clint és Nat egy olyan testvéri/közeli (plátói?) kapcsolaton osztoznak, amihez max. Bucky és Kapi kapcsolata hasonlítható.

Még akkor is, ha figyelembe vesszük, hogy Clint házas, egy gyönyörű kapcsolat van kettejük közt kezdve azzal, hogy Clint beszervezte Natashát a Shieldhez, adott neki egy családot, Natashának pedig annyira fontos lett ez a család, hogy az életét is feláldozta értük.

2020. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nat leszbikus ????? Ez f@$zág

Gondolj csak bele , nem Hulkal jött majdnem össze?

Amúgy én tudom h közte és kapi között sosem volt több barátságnál se akkor is shippelem őket🥰🥰

2021. febr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!