Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mindennek elment az értéke,...

Senkihazivolnek kérdése:

Mindennek elment az értéke, értelme?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mindennek elment az értelme, hogy semmibe sem tudok belekezdeni, mert azt érzem nem lenne értelme befejezni.

Régen más volt. Jól szórakoztam, mindent élvezettel csináltam, tele voltam energiával, motivációval, ihlettel, hol az egyik, hol a másik ötlet, ezt akarom, azt akarom, megcsináltam hatalmas lelkesedéssel, és a munka gyümölcse csak még motiváltabbá és élettelibbé tett. Mára már úgy érzem hogy semmi értelme belekezdeni akármibe is, úgy sem fog tetszeni az eredmény, nem leszek büszke magamra, és nem leszek boldog sem ha végzek vele. Egyszerűen ha arra gondolok hogy milyenre sikerül amikor befejezem, valahogy hidegen hagy, egyszerűen már a végeredmény sem érdekel, és unalmasnak tartok mindent, ami eddig boldoggá tett, lehet ki vagyok égve. Vagy mi lehet a gond?



2020. máj. 5. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Mármint a filmnézésnek??
2020. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!