Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha levelet kapnáto a Harry...

Ha levelet kapnáto a Harry Potter varázsló világból, hogyan döntetek? Elmennétek 7 évre tanulni, mindenféle okos telefon, laptop, tv, és ezek nélkül is?

Figyelt kérdés

Ki vállalná be hogy elmegy a Roxfortba, úgy hogy ott nem lennének elektronikus dolgok?

Mit lehetne egy olyan iskolában csinálni pl délután, és hétvégeken? :)



#Harry Potter #roxfort.
2020. máj. 7. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
nem
2020. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én simán, ott ugyan nincs elektronika de van mágia.
2020. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodás nélkül.

Szerintem elég szomorú, ha valaki ennyire nem tudja elképzelni a világot internet és gépek nélkül. Nekem tulajdonképpen csak két dolog hiányozna: a filmezés és a gyors üzenetváltás barátokkal, de az utóbbi megoldható, most is vannak olyan barátnőim, akikkel postai levelezésen át tartom a kapcsolatot

Rengeteg mindent lehetne csinálni, kapásból több sportra is van lehetőség. Amilyen lelkes lennék, az elején minden időmet biztosan a képességeim fejlesztésével tölteném, na meg, ott is annyi ember van, simán lehet rengeteg új barátot szerezni.

Van egy hatalmas könyvtár, sportpályák, tó, kórus, tényleg csak azok vannak kizárva, amikhez kellenek gépek.

2020. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kipróbálnám, bár sajnos már öreg vagyok. 😂


Pl lehet többet olvasnék, sétálnék, lehet, hogy még tanulnék is.

2020. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval délután csak gépezni meg tv-zni lehet? :D Annyira fiatal lehetsz... Szerinted mit csináltak az emberek a sok elektronikus cucc előtt? Ültek némán a szobájukban és várták az estét?


Amúgy simán mennék. Megtanulhatok varázsolni és minden szuper dolgot amit nem tehetek meg most. Jobb az egészségügy is ott. :D Meg úgy izgalmasabb minden.

Persze 11 évesen nem teljesen rajtunk múlik azért.Itt erősen a szülők döntése dominál. Egyszer még anno rákérdeztem itthon és anyukám azt mondta,hogy nem feltétlenül engedett volna el.

Aztán meg ki tudja mi lett volna ténylegesen :D

2020. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

100%, hogy mennék. A barátokkal és a családdal lehet levelezni, ami igaz, hogy nem gyors, de mivel nem egy találkozót kell hirtelen megbeszélni (ahol fontos hogy gyors választ kapj), így talán még tartalmasabb is a beszélgetés.

A chaten kívül pedig önmagában a telefonozás, a gépezés nem hiányzik. Egyedül a sorozatnézés hiányozna, de ha belegondolok, és tényleg létezne Roxfort, akkor messze nem érdekelne a sorozatok hiánya, ha helyette varázsolhatok, kviddicsezhetek, új baráokat szerehetek stb...😍 szóval igen, én biztos hogy elmennék, egyáltalán nem gondolom, hogy ne lenne ott mivel eltölteni a szabadidőt

2020. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én biztosan elmennék :))
2020. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Réniá ***** válasza:

Én nem mennék, persze már amúgy is öreg lennék hozzá. Viszont nem az elektromosság és a technológia, hanem a kényelem és tisztaság hiánya miatt.

Imádok olvasni a Roxfortról és a HP univerzumbeli történetekről, de már nem vágyok annyira a roxfortra mint régebben. Egy szobán osztozni rajtam kívül még négy személlyel, egész évben egy utazóládából öltözködni, amiben talárokon kívül varázsalapanyogok, üst, könyvek és egyebek is helyt kapnak.

Különböző háziállatok mászkálnak az ágyra, rágcsálják a lepedőt, és piszkítanak minden hova. Azt sosem láttuk, hogy ki takarít utánuk.

A reggeli posta érkeztével tollak, potyadékok és baglyok kötnek ki az ételben. Télen a folyosók hidegek és sötétek. Büntetőmunkaként akár patkány agyak pucolását is kiadhatják.

Lenyűgöz a HP univerzum, de élni azt hiszem ilyen formán nem élnék benne.

2020. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!