Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Winchester & Salvatore?

Alana Alone kérdése:

Winchester & Salvatore?

Figyelt kérdés

Csak én gondolkoztam el azon, hogy milyen lenne összeereszteni a Winchester tesókat a Salvatorekkal?

Pl Dean és Damon személyisége, valamint Sam és Stefan személyisége (és kezdőbetűik, lol) hasonló. Tekintve, hogy mintkét testvérpáros mindig kimászik a slamasztikákból, kíváncsi lettem, hogy egy élet-halál harcban melyikük nyerne? Vagy esetleg egy Dean-Damon szócsata. :D

Vélemények a mai agymenésemre? XD



2020. máj. 7. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Csak én gondolkoztam el azon, hogy milyen lenne összeereszteni a Winchester tesókat a Salvatorekkal?"


Egész biztos, hogy nem vagy egyedül, ezzel a teóriáddal. :)


"Pl Dean és Damon személyisége, valamint Sam és Stefan személyisége (és kezdőbetűik, lol) hasonló."


Igen, ez így igaz - bár a kezdőbetúk nekem is csak most tűntek fel. :D


"Tekintve, hogy mindkét testvérpáros mindig kimászik a slamasztikákból, kíváncsi lettem, hogy egy élet-halál harcban melyikük nyerne?"


Én Deanékre fogadnék. :)


"Vagy esetleg egy Dean-Damon szócsata. :D"


Az tényleg érdekes lehetne. XD

Szinkronnal pláne, mert mindkét karakternek Szabó Máté a hangja, ha jól tudom. :D


[link]


"Vélemények a mai agymenésemre? XD"


Végre valami friss, valami más, mint a szokásos kérdések. XD


Egyébként: ez nem is annyira lehetetlen, HA fanfictionben gondolkodunk. (lásd: Crossover)

Egyébként eleinte egy cég gyártotta a két sorozatot, addig a színészek át is jártak egymás forgatásaira. Azóta ez már nincs így, nem tudom miért. Jensen (Dean) például jó haverságba került Ian-nel (Damon), volt is róluk fénykép, talán még mindig fent van a neten.

DE, hogy a valóságban is crossover legyen a két sorozat a testvér karakterekkel, na ennek az esélye igen csekély.

2020. máj. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudtam én, hogy valahonnan nagyon ismerős a szinkronhangjuk. Xd

Egyébként az élet-halál harc tipped elég meggyőző, mivel Dean előbb lő és aztán kérdez, valamint a Salvatorek elég sokszor voltak jó nagy slamasztikában (már, hogy ne fejezzem ki csúnyán magam).

Minden esetre lehet a Salvatorek megint kimagyaráznák magukat, ha Dean hagyja őket szóhoz jutni. Xd


A fanfiction pedig nagyon érdekelne. Hátha lesz egy vállalkozó szellemű ember, aki megvalósítja. :D

Egyébként köszönöm a választ. :)

2020. máj. 8. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, igazából eszembe jutott már ez a fajta - crossover - fanfiction, DE én annyira Supernatural fan vagyok, jobban ismerem, szeretem a karaktereket, hogy inkább csak velük írok fanficeket. :)
2020. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kár, pedig elolvasnám. :D

Ettől függetlenül, ha vannak publikált irományaid azokba is szívesen belenéznék. Fanfiction fan vagyok :D

2020. máj. 9. 11:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Oké, de speciális novellákat írok a SupNaton belül.

Ha nem kedveled a Destielt, akkor hiába minden.

Ha viszont igen, örömmel fogok linket adni - eddig 84 művem van. :)

2020. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden evő vagyok. Ha jól van megírva, igényes és izgalmas akkor mindegy kik a szereplői. Destielt még nem olvastam, de kíváncsi lennék rá. :)
2020. máj. 19. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Rendicsek, akkor belinkelem:


[link]


A végétől linkeltem, mert a régiek vannak hátul.

A címkéket olvasd, tartalmat sem árt. :)

Minden novella címére kattintva jutsz magához a sztorihoz.

E-Explicit 18+, M-Matured 16+, T-Teen & Up 14+, G-Generated korhatár nélküli.

Érteni lehet a történeteket akkor is, ha valaki nem ismerné a SupNatot - Tudod, te ismered - a többség AU (Alternatív Univerzum), és emiatt némileg OOC-k a karakterek, DE azért igyekeztem nem nagyon eltérni tőlük.

Némelyik novella sorozat, azokat alul lehet tovább "hajtani", majd úgyis meglátod. :)

Kellemes időtöltést! Remélem legalább annyi szórakozást találsz benne, mint amennyit nekem okozott, amikor írtam őket. :)

2020. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!