Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem hasonlít Dean...

Csak szerintem hasonlít Dean Winchester és Damon Salvatore?

Figyelt kérdés
Mármint hogy a karakterűk mind 2en szarkasztikusak,csajozó gépek,viccesek,kicsit hirtelen haragúak és mégis nagyon jó fejek és a kedvenc karaktereim szóval csak szerintem hasonlítanak?

2017. jan. 23. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy hasonlitanak..ok az altagos "rossz fiu vagyok" karakterek..
2017. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Ian Somerhalder egy bu*erátor! Nem pedig "jó fej"!
2017. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem Ian nem az de te biztos jobban tudod mert olyan nagyon okos lehetsz de mind1 is mert ha folytatnam akkor nem allnek jot a szavaimert
2017. jan. 23. 19:48
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
2-es vagyok Most nem azért mondom, de a csávónak mi olyan kétségbe vonhatatlan tulajdonsága van, amiért jó fejnek lehet tartani? Azon kívül, hogy jól néz ki? Se nem tehetséges színész, nem szerepelt eddig egyetlen valamire való filmben/sorozatban sem és eléggé nagyképű is. Nem az irigység beszél belőlem, meg mittudomén, hanem egyszerűen idegesít, hogy ha egy ilyen senki jól néz ki, akkor minden hibája meg van bocsátva. Csak nem tudom, hogy mire fel.
2017. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak közös vonásaik, azt elismerem, de szerintem semmiképp sem lehet egy lapon említeni a két karaktert. Damon tipikus „rosszfiús” karakter, elég sablonosan lett kitalálva. Anno, amikor elkeződött a Vámpírnaplók, nagy reményeket fűztem hozzá, én voltam az egyik legnagyobb rajongója. De az évadok előrehaladtával be kellett látnom, egyre inkább leépítették azt a kis egyediséget is, ami benne volt. Nem tudom, hogy ez Ian színészi képességein, vagy a forgatókönyvön múlt-e (bár van egy olyan érzésem, hogy mindkettőn) de igazából egy nagyon sok potenciállal rendelkező karaktert sikerült a világ legsablonosabb figurájává varázsolni. Mert az igaz, hogy az általad felsorolt dolgok mind megvannak benne, de semmi több. Igazából nem is értem, mi ez a nagy felhajtás körülötte. Ha rajtam múlt volna, már rég kaszát kapott volna a sorozat. Mondom mindezt úgy, hogy tényleg rajongtam a Vámpírnaplókért.


Dean azért más tészta, az ő karakterét szerintem remekül felépítették. Tény, hogy eléggé kiszámíthatóak a cselekedetei, de mindez igazából annak köszönhető, hogy nagyon stabil erkölcsi rendszer szerint működik, amihez mindig tartja magát. (A céljai általában ugyanazok, az eszköz más) Azt hiszem ki is térnék a hitemből, ha a testvére elé helyezne valakit, vagy összeveszne vele egy csaj miatt. (Mint ahogyan azt Damon megtette) Teljesen egyértelmű, hogy ez nem fog előfordulni, de ha mégis, akkor is szinte biztos, hogy nem lesz tartós. Mert történjék bármi, számára mindig a családja (és főleg az öccse) lesz az első.


Dean egyébként egy olyan karakter, akinek úgymond „túl gyorsan kellett felnőnie”. Ezért olyan, amilyen. Hibát, hibára halmoz, de alapvetően mindig a jószándék vezérli. A felszín alatt benne azért jóval több van az általad felsorolt tulajdonságoknál. Például – bár elsőre nem tűnik annak - kimondottan érzelgős figura. Jensen pedig véleményem szerint tökéletes munkát végez, mert abszolút hitelesen tudja hozni ezt a szerepet.


Mindent összevetve, én nem igazán látom a hasonlóságot kettejük között.

2017. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Figyelj en elhiszem hogy nem szereted a Vampirnaplokat vagy Iant en ezt meg ertem persze nem kotelezo kulonbozoek vagyunk meg minden, de ennek ellenere sokan masok (koztuk en is) szerethetjuk ot es a karakteret ne vard hogy azt mondjam nem nez ki jol mert az az en reszemrol hazugsag volna es igen persze jol nez ki de szerintem ezen kivul tehetseges szinesz es en szemely szerint nagyon szeretem Damon Salvatore szerepeben es ha ismered a Vampirnaplokat ha nem akkor is szerintem valamennyire hasonlit Deanre fent le is irtam hogy szerintem miert es mondom lehet hogy te nem szereted a Vampirnaplolat vagy Iant de ennek ellenere o nem szar szinesz es nem csak a kulseje van neki ha tenyleg olyan borzalmas lenne akkor nem lenne benne egy vilagsikeru sorozatban ennyi lettem volna
2017. jan. 23. 22:14
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsonak:Igen tenyleg tudom hogy Damon es Dean nem tokeltesen ugyanolyanok csak hogy egy kicsit azert megis csak hasonlitanak es kivancsi voltam masok velemenyere is es igen tenyleg nem csak ezek a tulajdonsagok vannak meg Deanben hanem sok mas szuper dolog ezeket csak azert irtam le mert ugye ezekben hasonlit Damonhoz de igen nekem is nagy kedvencem lett Dean (tegnap kezdtem el nezni es mindjart befejezem az elso evadot) es tenyleg kedvesebb es megertobb mint Damon de azert be kell vallani van nehany egyezes a ket karakter kozott
2017. jan. 23. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Van egyezés, de nagyon kevés. Igazából ennyi hasonlóságot egy teljesen random sorozatkarakterrel is össze lehetne hozni. Mivel csak most kezdted el nézni a Supernaturalt, abszolút megértem, hogy még nem látod a két karakter közötti különbséget. De ahogy haladsz előre az SPN évadokkal, majd észre fogod venni, hogy Dean minden tekintetben kenterbe veri Damont.

Ráadásul az Ian/Paul "testvérpáros" szinte sehol sincs a Jensen/Jared felálláshoz. Utóbbiak hihetetlenül jól tudnak együttműködni a TV képernyőn, ami a sorozaton is meglátszik. Elképesztően hiteles az alakításuk, és ez sokat emel mind Sam, mind Dean karakterén. A későbbi évadokban elég sok drámai jelenetük lesz, és szinte kivétel nélkül, mindegyik fantasztikus.


Nem mondanám azt, hogy Dean megértőbb lenne, mert ez a tulajdonság annyira azért nem jellemző rá. Az érzelgőssége igazából abban nyilvánul meg, hogy miként reagál bizonyos helyzetekre. Nem szeretnék neked spoilerezni, de annyit elárulok, elég sokszor fogod majd látni ezt az oldalát is.


Egyébként nekem nem csak Dean a kedvencem, hanem úgy maga az egész sorozat, mindennel és mindenkivel együtt. :D Azért persze az SPN-nek is megvannak a maga hibái, de az én szívemhez akkor is ez a sorozat áll legközelebb.

2017. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Dean Winchester jobb pasi
2017. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó válaszoloval kell egyetértsek... Dean Winchester sokkal jobb pasi, de néztem egy ideig én is a Vámpírnaplokat és szerintem a belső tulajdonságuk tényleg hasonlít egy kicsit. És szerintem Ian azért jó színész, de tényleg sajnos a Vámpirnaplokon kívül nem igazán szerepelt nagyobb filmekben. De igen, Jensen, illetve Dean a legjobb pasi😘
2017. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!