Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jelenhet meg a jégvarázs...

Mikor jelenhet meg a jégvarázs 3. része?

Figyelt kérdés

Azaz ha lesz 3. része, valaki tud esetleg bármit erről?


Előre is köszi a válaszokat



2020. máj. 8. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Tekintve, hogy 6 év kellett a 2. rész elkészítéséhez... A Disney egyik legjövedelmezőbb brandje szóval valószínűleg lesz.

Az már más kérdés, hogy egyáltalán nincs szükség rá, mert a sztori tök jól le van zárva.

Röviden: Nincs hivatalos bejelentés arról, hogy terveznének a közel jövőben 3. részt.

2020. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi :D

(Én azért reménykedek hogy lesz ^^)

2020. máj. 8. 15:32
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Esélyes, hogy lesz. Elég sok nyitva hagyott kérdés maradt és szerintem a minisorozat, amit Olaffal a főszerepben indítottak, szintén erre utal. Vannak más kedvelt karakterek is, akiket szeret a közönség és animálni is aránylag egyszerű (pl Hei-Hei, Pascal). De pont Olafra esett a választás.

Szerintem a legjobb esetben számíthatunk a márciusban érkező Raya elé egy Jégvarázs rövidfilmre. Talán ekkor be is jelentik a harmadikat. Nagyjából pont így volt korábban is - Hamupipőke előtt Party láz, bejelntik a második részt. Jobb esetben most nem kell 6 évet várni, talán csak 4-et. De ki tudja, lehet 8-at... Egyelőre nincs infó, de talán hamarosan megszólalnak, hogy mi lesz/nem lesz.

2020. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Végülis van benne igazság, köszönöm a te válaszod is :D
2020. máj. 14. 20:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Én remélem, hogy lesz, ez a kedvenc filmem (nem, nem mesém, filmem - igen, picit gyerekes vagyok). Meg azért Elza körül mindenki párokba rendeződött, neki is adjanak már valakit (akár fiút, akár lányt)
2020. aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hmm lehet, de szerintem ő mutatja a függetlenséget
2020. aug. 28. 11:13
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagyon kockázatos lenne a Disney számára, ha párt csinálnának Elzának. Ha fiú, azok fognak reklamálni, akik eddig abban a tudatban éltek, hogy Elza leszbikus; míg az ezt ellenzők abban az esetben, ha lányt kap. Mindkettővel jó sok nézőt veszítenek (főleg a leszbikus verzióval, mivel esélyes, hogy több országban is betiltják, de minimum cenzúrázzák, szóval akik szeretnék sem tudják megnézni). Reklámnak nem rossz, de nem vonz annyi nézőt, mint amennyi veszteséget okoz több országnyi néző - pontosabban nem néző.
2020. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem, ha a Disney mindenképpen egy párt szeretne adni Elzának, akkor legjobb választás egy transz fiú lenne. Annak az lgbtq+ közösség és mindenki más is örülne, tekintettel, hogy Elza végül fiú mellett köt ki.
2020. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan sok kislánynak úgyszólván odadobják, de egyben gyermekvédelmisként és kritikusként én sem tartom igazi mesének. Nem hiába kapta meg a 12+ karikát, illetve a mai animációkat már alapból nem gyerekeknek készítik.
2020. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Második és hetedik válaszoló vagyok.

Én mostanra 100%-ban biztos vagyok benne, hogy számíthatunk harmadik részre, ugyanis októberben újabb Jégvarázs kisfilm jön ki. Ha nem látnak úgy, hogy jövője van, nem adnának ki újabb meg újabb rövidfilmeket. Ilyen hamar még sosem reagáltak. Egyéve sincs, hogy kijött a második rész és ez már a második Jégvarázshoz kapcsolódó tartalom.

Én teljesen igazi mesének tudom tartani, de azzal én sem értek egyet, amikor bármi műsort a gyerekek elé dobnak. Vele együtt kell nézni, válaszolni a kérdéseire. A Jégvarázs remek mese, csak a felnőtteknek is meg kell érteni a mondanivalóját.

A mozikban egyébként hatos karikával ment, a tévében nagyjából minden mese megkapja a tizenkettest.

2020. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!