Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Nagyon régen láttam. Elvileg egy horror, vagy thriller film. Arra emlékszem, hogy egy család tartott haza egy karácsonyi vacsoráról és útközben megcsúsztak az autójukkal, utánna eltévedtek az úton egy erdős részen

és volt egy város, ami ki volt írva, hogy milyen távol van(Ha jól emlékszem Markus volt a város neve, de nem biztos), de soha sem értek oda. Közben egy fehér ruhás nő vadászott rájuk és, ha valaki meghalt, akkor egy öreg fekete autó begyűjtötte és elvitte. Még arra emlékszem, hogy az volt a csattanója, menet közben írtak egy listát, hogy dolgok, amiket a jövőben meg akarok csinálni. A legvégén kiderült, hogy amikor megcsúsztak az autóval, akkor ütköztek és egy ember kivételével (akit nem vitt el a fekete autó és nem halt meg menet közben) túlélte, viszont a roncsban ott volt ez a lista amit írtak.

Lehet, hogy kicsit értetlenül írtam le. Kb 8 éve láttam. :D

Ha tudjátok, hogy melyik ez a film, akkor le tudnátok írni a címét? Előre is köszönöm. :)



2020. máj. 9. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Zsákutca (2006)
2020. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen. Ez volt az. Nagyon köszi! Ment a zöld. :D
2020. máj. 9. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!