Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyiket szeretitek jobban,...

Melyiket szeretitek jobban, ha utólag találtok rá egy sorozatra, vagy akkor amikor még "élesben" megy?

Figyelt kérdés

Mindkettőre vannak érvek és ellenérvek. Ha élesben találja meg az ember, akkor akár hónapokig kell a folytatásra várni, ám ez megadja az izgalmat, hogy az egész nézői tábora együtt izgul, hogy mi lehet a folytatás.


Ha viszont utólag "talál rá" az ember egy sorozatra, akkor pedig meg tudja egyben nézni még "melegében" a dolgot, azonban kimarad az izgalmas együtt várakozás része.


Ti melyiket szeretitek jobban?


2020. máj. 16. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazábol nem tudom. Mint ahogy irtad mindennél van előny, és hátrány.

Ha pl elvagyok havazva, és kevés a szabadidőm, jobb szeretem az aktuális sorozatokat. De nagyon szeretek sorozat maratonokat tartani, baromi gyorsan ledaralok sorozatok, de ettől függetlenül teljesen beleélem magam, sirok, nevetek rajta. Főként a végén.

Szóval jobb szeretem a kész sorozatokat. Főleg, hogy a aktuális sorozatokat elkaszálhatják, és nem szeretnék függő véggel lezárni a sorozatot.

2020. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Utólag, hogy ne kelljen heteket-hónapokat-éveket várnom a folytatásra. Én is fénysebességgel darálom őket az utóbbi fél évben. Nem találom izgalmasnak a várakozást két epizód között, sokkal inkább idegesít, főleg most, hogy az aktuálisan futó kedvenceim folytatására minimum őszig várni kell.
2020. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Utólag.
2020. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány évados egy sorozat. Én jobb szeretem rögtön nézni a sorozatokat és hetiben nézni vagy akár úgy, hogy egyben kikerül az évad (Netflix) és akkor úgy nézem ahogy nekem kényelmes. Viszont utólag találva sorozatot engem sokszor "elrettent" ha sok évada és része van, mert hiába imádom a sorozatot, idővel átfordulhat egyfajta "kötelességnek", hogy csak azért is néznem kell, hogy a végére jussak. Például nemrég elkezdtem az elejétől nézni a Pokemont, hiába élvezem és naponta több részt is nézek belőle, így a tizen x évad és 700+ rész után azt veszem észre, hogy "úristen, még 400+ rész hátravan." Mivel én általában sok sorozatot nézek egyszerre hetiben, ezért nekem a nagyobb szünetek nem tűnnek fel annyira, mert mindig van mit néznem, mert váltják egymást a sorozatok. Úgyhogy nálam egyértelműen az "élesben".
2020. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt szeretem, pont azért, amit te is írtál.
2020. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az utólag rátalálást preferálom, mert szeretem tudni, hogy mik maradtak a nyitott szálak, meg a legapróbb dolgokat/részleteket a sorozatban. Plusz annyi mindent nézek, hogy ez pár hónap alatt elfelejtődik.

Pl.: a Flash-t már háromszor végignéztem, hogy tudjam, hol is tartottam

2020. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!