Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy viszonylag régi sorozatot...

Egy viszonylag régi sorozatot keresek, nem láttam belőle túl skat, de utólag szeretném megismerni. Tudod, hogy mi ez?

Figyelt kérdés

Arra emlkékszek, hogy több színes figura mászkál, nagy fejekkel, és a fejük tetején mindegyiknek más formájú kis jele van. Mint valami bot ami kiáll a fejüknől, csak valami, kör, vagy csavar formájú. Tudom, hogy mindegyik különböző színű és olyan mintha valami űrruha lenne színes.

Nem tudom,hogy élőszereplős-e, de mintha ellátogattak volna élő gyerekekhez. Szerintem a minimax adhatta.

A témája mintha valami űrlények lennének, viszonylag magas/nem megegyező technikával. Cuki hanggal, különböző értékek megjelenítésével ruházták fel az egyes szereplőket. Beugrik egy rét, ahol énekelgettek...

Én nem igazán emlékszek, hogy mi volt ez, és régen is csak pár részt láttam, így valószínűleg pontatlan és téves is lehettem. És bocs, ha összezavartalak.. : )



2016. júl. 4. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Teletubbies ugrott be a leírásodról :D
2016. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm. Ezt kerestem. :)
2016. júl. 4. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!