Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem lehet Magyarországon...

Miért nem lehet Magyarországon a netflixen minden filmet, sorozatot megnėzni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Mert a Netflix nem birtokolja minden film és sorozat vetítési jogait. Magyarországon plusz korlátozás a szinkron is.
2020. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy ėrtem, hogy vannak filmek, amik külföldi ismerőseimnek fent van netflixen, nekem meg nincs. Ki dönti el, hogy mehet e Mo.-n? A kormåny tilt be filmeket vagy hogy van?
2020. máj. 18. 16:52
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
A Netlix vásárolja meg a licenszjogokat, ezek viszont országonként eltérhetnek.
2020. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
mert magyarország xd
2020. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Te csak azokat a filmeket, sorozatokat látod, amihez van magyar szinkron vagy felirat.
2020. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

"A kormåny tilt be filmeket vagy hogy van?"


Nincs a kormánynak ilyen joga, ne szőjünk itt összeesküvés-elméleteket :) Úgy van, ahogy a 3. válaszoló írja. (Hasonlóan pl. a youtube-on, google playen sem érhető el minden tartalom egy adott régióban).

2020. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 18. 17:33
 8/9 anonim válasza:
24%
En egyébként nem értek teljesen egyet az előttem megszólalókkal, mert én vmilyen csoda folytán sokkal több filmet tudok megnézni, mint az egyik barátnőm, viszont nekem angolul van minden felirat, es így tulajdonképpen bármilyen nyelven nézhetek filmet/sorozatot. En magam sem ertem, nem is en hoztam létre a fiókomat,hanem más barátaim, de ezek szerint vhogy megoldható a probléma.
2020. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
#8 Ha magyar nyelvre van állítva a felület, akkor csak azok a tartalmak jelennek meg, amik tartalmaznak magyar feliratot/szinkront. Gondolom te angol nyelven használod a felületet, így neked a többi tartalom is elérhető, ami nézhető Magyarországon, de nincs hozzá magyar lokalizáció.
2020. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!