Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért érzem magam furcsán egy...

Miért érzem magam furcsán egy horrorfilm megnézése után?

Figyelt kérdés

Már rengeteg horrorfilmet láttam életem során nem is vagyok már gyerek.

Eddig egyszer sem féltem utánuk meg semmi ilyesmi.Sőt amik manapság készülnek,némelyik olyan rossz,hogy inkább röhögök rajtuk.

Tegnap este viszont megnéztem a Siccin,magyar címmel Poklok pokla című török horror első részét. Már a film alatt furcsa érzés fogott el,egyfajta és néha kifejezetten féltem..

Még ma is a fejemben van az egész és furcsán érzem magam.. Más is volt így,hogy sokáig nem félt,nem volt semmi rossz érzés és egyszer csak ezt érezte?


2020. máj. 20. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy az egy jó horror.
2020. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mitkepzelsz ***** válasza:
Bizonyára az egy jó film volt igen. Vannak olyan filmek, amik kihatnak az emberekre. Ilyen filmekből szerintem nem sok van, de amik vannak azokat igazán jól megcsinálták. Megfog, ami benne történik. Bárha nem vagy gyerek gondolom ezt eddig is tudtad.
2020. jún. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!