Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Odaát/Supernatural sorozatot...

Odaát/Supernatural sorozatot nézitek?Melyik évadok a legjobbak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Én az elején néztem. Kb. az első négy évad még nagyon tetszett, akkoriban a kedvenc sorozatom volt. Utána még lendületből néztem egy ideig, de már egyre kevésbé tetszett, és kb. a 9-10. évad környékén mondtam azt, hogy én ezt már nem bírom tovább. Szerintem ott már se füle, se farka, és én nagyon untam ezt az angyalok-démonok-arkangyalok, stb. vonalat. Visszasírtam a korábbi, sokkal "egyszerűbb" és értelmesebb részeket, amikor még nem a világot kellett állandóan megmenteni, hanem szimplán csak érdekes lényeket meg mitológiát ismertünk meg.
2020. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Első öt volt a legjobb (eredetileg öt után lett volna vége) utána már elvesztette a lendületet. Erőltetett konfliktusok, motivációk néha ezek, máskor azok. Amikor azt hinnéd, fejlődött a karakter, hopp! Mégse. Dean karakterét teljesen elcseszték.
2020. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nézem,tetszik,10.-nél járok.
2020. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Azt hiszem talán 10 évadot láttam. Az első évadok voltak a kedvenceim, imádtam őket. Amikor elsőnek elkezdtem, talán a 4. évadig daráltam le folyamatosan, aztán pedig a maradok 6 évadot úgy néztem meg, hogy néha eszembe jutott a sorozat, és akkor 1-2 napig újra néztem, majd aztán pár hétig megint pihentettem. :D Szóval az első 4 évad volt talán az, ami úgy tényleg tetszett, és nem bírtam ki, hogy ne azt nézzem folyton. Aztán már kissé szenvedősen haladtam a sorozattal. Szóval igen, talán az első évadokat mondanám a legjobbaknak.
2020. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Az összes jó, kivéve a sorozatzárót. Na az ritka szar lett. Kár érte:(
2020. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Imádtam. Eddig b akármilyen sorozatot néztem, mindegyiknek siratós befejezése volt számomra, mindig rossz lett.

Ezen is sírtam, de nem a szomorúságtól, hanem a meghatódástól.

Végre egy hosszú sorozat, aminek van rendesen eleje és vége is, normálisan van lezárva.

Kicsit ülepszik, esetleg nekiülök egy másik tök másik sorozatnak, aztán újrakezdem, de akkor nem egy hónap alatt darálom be a 15 évadot, hanem kicsit elhúzom.

2021. nov. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!